اتریش کلیه بیماران و کارکنان خانه های سالمندان را در استراتژی جدید برای جلوگیری از موج دوم کووید 19 آزمایش خواهد کرد – RT World News

دولت اتریش در اثر افت مداوم در موارد جدید کورو ویروس ، رژیم قرنطینه خود را کاهش داده است. همچنین برای جلوگیری از شیوع دیگر ، با تمرکز ویژه روی سالمندان در مراقبت ، استراتژی “مهار” تدوین شده است.

“تمرکز اصلی” استراتژی جدید وین روی این موضوع خواهد بود “بالاترین گروه خطر ،” وزیر بهداشت ، رودولف آنسکوبر ، در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت ، زیرا از برنامه هایی برای آزمایش همه ساکنان و کارمندان خانه های بازنشستگی در سراسر کشور پرده برداشت.

تا کنون ، اتریش فقط افراد دارای علائم را آزمایش کرده بود ، به خصوص اگر آنها در یک کانون شناخته شده بوده اند یا با یک فرد آلوده در تماس نزدیک بودند. از زمان آغاز شیوع Covid-19 در خاک خود ، کشور آلپ حدود 157،000 آزمایش از این قبیل انجام داد.
همچنین در rt.com
اتریش ، دانمارک و ایتالیا بطور آزمایشی از قفل شدن کروناویروس بیرون می آینداکنون ، قرار است تقریباً تعداد افراد زیادی را آزمایش کنیم ، زیرا برنامه بلندپروازانه دولت در بیش از 900 تسهیلات در مجموع 130،000 نفر را تحت پوشش خود قرار خواهد داد. مقامات قصد ندارند فقط در همان جا متوقف شوند ، زیرا انتظار می رود بعداً این برنامه برای پوشش پرسنل پزشکی و کارمندان خرده فروشی گسترش یابد. وزیر هیچ یک از زمان دقیق را برای اقدامات جدید ذکر نکرد اما گفت که ساکنان و کارمندان خانه های سالمندان باید مورد آزمایش قرار گیرند “در هفته های آینده”

“ما در مورد مهار 2.0 صحبت می کنیم” وزیر گفت ، استراتژی ، افزود که هدف دولت این است که “در واقع جلوگیری از موج دوم” بیماری همه گیر ملت وارد مرحله ای شده که ممکن است باشد “حتی سخت تر و چالش برانگیز” وی هشدار داد ، زیرا به تدریج تسهیلات بسته شده در طول قفل را باز می کند.

اخبار مرتبط  ایالات متحده ممنوعیت سفر Covid-19 را به استثنای آمریکایی ها برای بازدید کنندگان برزیل تحمیل می کند - RT World News

اتریش از نخستین کشورهای اروپایی بود که به همراه دانمارک شروع به برداشتن محدودیت های coronavirus کرد. این امر باعث شد تا مشاغل خاص بتوانند قوانین خود را در مورد مسافت های اجتماعی و رویدادهای ورزشی خصوصاً باز کنند و آرام شوند ، به ویژه با اجازه دادن به تیم های حرفه ای فوتبال قبل از بازی های نهایی فصل آموزش ببینند.

با این حال ، کاهش محدودیت ها نگرانی هایی را در سازمان بهداشت جهانی برانگیخته است که بارها و بارها به کشورهای اروپایی هشدار داده است که این قاره هنوز هم است. “در چشم طوفان” از کروناویروس.
همچنین در rt.com
WHO به اروپا هشدار می دهد كه هنوز هم در چشم طوفان كووید 19 به عنوان اقدامات دزدگیر دانمارك و اتریشفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *