اثر قفل؟ توییتر با خاموشی در بخش هایی از آمریکا و اروپا روبرو شد ، زیرا کاربران گزارش از مشکلات مربوط به ارسال – RT World News

توییتر برای هزاران کاربر در سراسر اروپا و آمریکا به طور صحیح عمل نکرده است ، در حالی که به نظر می رسد هنوز یک قطع بزرگ دیگر باشد ، با گزارش های زیادی که با وب سایت این پلتفرم وجود دارد ،

Downdetector ، که شکایات مربوط به خدمات را از طریق رسانه های اجتماعی دنبال می کند ، گزارش داد که این قطع شدن توسط کاربران در اروپا و همچنین افرادی که در ساحل شرقی آمریکا زندگی می کنند ، تجربه شده است. این موضوع همچنین بر برزیل و آرژانتین تأثیر می گذارد ، جایی که بیشتر گزارش ها از سائوپائولو و بوئنوس آیرس منتشر می شود.




همچنین در rt.com
ما نمی توانیم به فیس بوک و توییتر اجازه دهیم که از Covid-19 برای راه اندازی کودتای خود استفاده کنند



بیشتر کاربرانی که برای گزارش خاموش شدن به وب سایت مراجعه کرده اند با وب سایت توییتر (حدود 43 درصد) دچار مشکل شده اند ، در حالی که 37 درصد آنها هنگام استفاده از توییتر در آی فون و آی پد بی نظمی گزارش کرده اند.

به نظر می رسد بسیاری از کاربران هنوز قادر به دسترسی به بستر پیام رسان های اجتماعی بودند ، اما نتوانستند عملیات اساسی را کامل کنید – مانند ارسال توییت های جدید یا پاسخ دادن به DM ها – با برخی توصیف سرویس به عنوان “بسیار لاغر و زرق و برق دار.”

در حالی که هنوز معلوم نیست چه چیزی در جریان آخرین خاموشی است ، برخی از آنها پیشنهادی این سایت که در زمان خاموش شدن ناشی از کورو ویروس تحت تأثیر پیام ها قرار گرفته است ، نمی تواند بهمن کاربران را اداره کند.

مشکلات حتی در مورد توئیت در Twitter حتی قبل از تعطیلات آخر هفته عید پاک در ایالات متحده و اروپا آغاز شده است. به گزارش داوودنتکتور ، کاربران پنجشنبه و جمعه موارد مشابهی را با این سیستم عامل گزارش دادند که اکثر آنها گفتند که این وب سایت خود عملکردی نادرست دارد.

اخبار مرتبط  ایالات متحده رسما درخواست "عطف بازگشت" از تحریم های سازمان ملل علیه ایران ، حتی اگر از توافق هسته ای خارج شود - RT World News

برای دریافت داستانهایی که رسانه های اصلی به شما نمی گویند ، در خبرنامه RT مشترک شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *