اخبار غیرقانونی در فرانسه که از شب سال نو آغاز شده بود ، سرانجام پایان یافت – RT World News

جرالد دارمانین ، وزیر کشور گفت ، پلیس فرانسه به یک حمله غیرقانونی گسترده دو روزه در شمال غربی کشور پایان داده است. این مهمانی در شب سال نو آغاز شده بود و به درگیری بین پلیس و مأمورین نزولی کشیده شد.

ماجرای خارج از کنترل که در شهر لیورون فرانسه و بر خلاف محدودیت های ضد ویروس کرونا برگزار شد ، در نهایت روز شنبه پایان یافت. علاوه بر ممنوعیت مداوم اجتماعات گسترده ، فرانسه یک شبانه روزی را ممنوع اعلام کرده و رویداد لیورون همزمان چندین محدودیت را نقض می کرد.

دارمانین در توییتر خود گفت که پلیس همچنان وضعیت را کنترل می کند تا اطمینان حاصل کند که همه مروجین محل را ترک می کنند.

“نیروهای امنیتی داخلی ، در این شب به درخواست من بی شمار و [in light of] کنترل های فشرده ای که به وجود آمده است ، منجر به پایان مهمانی خشن شده است “ وی نوشت ، پلیس همچنان به بازرسی مأموران و صدور جریمه ادامه می دهد.
همچنین در rt.com
مهمانی روشن: اتومبیل گشت مشعل زد و 3 افسر در جریان آشفتگی 2000 نفره در فرانسه که پلیس نمی تواند جلوی آنها را بگیرد ، زخمی شدندوزیر در توئیت بعدی اضافه کرد ، نیروی انتظامی یک کامیون ، تجهیزات صوتی و ژنراتورها را در محل توقیف کرد ، به مردم فرانسه اطمینان داد که پلیس سخت کار می کند تا اطمینان حاصل کند که “این رویداد غیرقانونی به شدت مجازات می شود.” وزیر فاش کرد ، تاکنون بیش از 1200 جریمه برای شرکت کنندگان در این مراسم صادر شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=-ko4YiUBcqI

مهمانی غیرقانونی ، گفته می شود بیش از 2000 نفر در آن حضور دارند ، در شب سال نو در یک انبار استفاده نشده در لیورون شروع به کار کرد و بلافاصله خبرساز شد. بلافاصله پس از دریافت گزارش از اجتماع ، نیروهای ژاندارمری محلی سعی در پراکنده کردن حزب داشتند ، اما با خصومت شدید حاضران روبرو شدند.

اخبار مرتبط  مرکل آلمان از اتریشی ها بعد از حمله وین حمایت می کند - RT World News

برخی از مهمانی ها با سنگ و بطری به مأموران حمله کرده و حتی یک ماشین پلیس را نیز آتش زدند. مجریان قانون مجبور به عقب نشینی و ایجاد یک کابل امنیتی در اطراف منطقه شدند تا از پیوستن افراد بیشتر به این رویداد جلوگیری کند. به نظر می رسید این مهمانی به خوبی سازمان یافته بوده و افراد دیگری را از سایر بخشهای فرانسه و همچنین خارج از کشور به خود جذب کرده است.

علی رغم حضور پررنگ واحدهای پلیس زمین – و حتی پشتیبانی هوایی – طرفداران احزاب به مدت حدود یک روز “در محاصره” به جشن گرفتن سال نو ادامه دادند. تحقیقات برای یافتن و متهم کردن افراد پشت خشم ، و همچنین افراد مسئول خشونت ، قبلاً راه اندازی شده است.
همچنین در rt.com
حداقل 30 اتومبیل TORCHED در استراسبورگ ، فرانسه ، به عنوان شورشگران سالانه خشونت سال گذشته (VIDEOS)اجتماعات گسترده در فرانسه به دلیل تحمل محدودیت های ضد ویروس کرونا همچنان محدود نیست ، در حالی که شهروندان تشویق شده اند که سال نو را در ملا public عام جشن نگیرند. نقض محدودیت های ضد ویروس کرونا می تواند جریمه ای به مبلغ 135 یورو را جلب کند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *