اخلاق شناس خواستار کمک آندروید برای احیای زندگی جنسی بالای 65 سال است – RT World News

یک روبرو برجسته استدلال می کند که ربات های جنسی باید برای افراد مسن و معلول طراحی شوند تا “از سلامت عاطفی و سلامتی آنها حمایت کنند” در حالی که جامعه در کل نیاز به بازنگری در نگرش نسبت به رابطه جنسی در دوران پیری دارد.

در یک مطالعه اخیر ، نانسی جکر ، متخصص اخلاق ، از دانشگاه واشنگتن استدلال می کند که صنعت رو به رشد sexbot باید مشتری خود را گسترش دهد تا افراد مسن و معلول را نیز شامل شود.

“در عوض ، صنعت ربات های جنسی فعلی بر روی مشتریانی جوان ، توانمند و مرد متمرکز شده است.” جکر می گوید ، که عینیت بخشیدن به زنان را تشویق می کند در حالی که استانداردهای زیبایی غیرممکن را ارتقا می دهد.
همچنین در rt.com
عروسک های جنسی ربات: برندگان واقعی در همه گیر ویروس کرونااین فیلسوف می گوید که شرایط مرتبط با سن مانند آرتروز و بیماری های قلبی عروقی ممکن است در زندگی جنسی افراد مسن و کلیشه های اجتماعی موجود در جامعه در مورد جنسیت در سال های گرگ و میش تداخل داشته باشد. در یک چرخه معیوب ، کمبود رابطه جنسی به دلیل وخیم شدن سلامتی ممکن است در واقع منجر به نتایج بدتری برای سالمندان شود.

صرف نظر از این انگ اجتماعی که در مورد جنسیت سالخورده درک شده است ، جکر به مطالعه ای در سال 2007 استناد می کند که نشان می دهد بیش از 50 درصد افراد 65 تا 74 ساله از نظر جنسی فعال هستند و همچنین بیش از 25 درصد افراد 75 تا 85 ساله.

اخبار مرتبط  اولین کشتی نفتکش ایرانی هنگام مشاهده هواپیماهای آمریکایی در نزدیکی منطقه اقتصادی ونزوئلا عبور می کند

اظهار نظر جنسی برای عزت و احترام انسان “جدایی ناپذیر” است و به مقابله با غم و اندوه و انزوایی کمک می کند که اغلب در زندگی بعدی به وجود می آیند ، در حالی که راه حل منحصر به فرد قرن بیست و یکم را برای یک مشکل پیر پیری پیشنهاد می کند.

“همانطور که روبات های خدماتی برای کمک به افراد مسن با عملکردهایی مانند غذا خوردن ، لباس پوشیدن و استحمام در نظر گرفته شده اند ، ممکن است برای کمک به عملکردهای اجتماعی نیز طراحی شوند ، که به عنوان منابع وابستگی و مشارکت جنسی عمل می کنند.” جکر می گوید ، برجسته کردن تحقیقاتی که نشان می دهد a “همبستگی مثبت بین سلامت عمومی و مشارکت جنسی [and the] فراوانی فعالیت جنسی. “

سالمندان در حال حاضر به طور نامتناسبی از معلولیت هایی که در فعالیت جنسی آنها تداخل ایجاد می کند رنج می برند و ، به گفته این دانشگاه ، آنها اغلب از متخصصان مراقبت های بهداشتی برای بازیابی عملکرد جنسی از دست رفته و تجدید زندگی جنسی پشتیبانی لازم را دریافت نمی کنند. او می گوید این نشان دهنده یک شکاف بزرگ در بازار ربات های جنسی است.
همچنین در rt.com
سازندگان ادعا می کنند که مردم خواهان عروسک های جنسی مانند HBO’s Westworld هستند ، اما این فناوری هنوز وجود نداردفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *