ادعا می شود مطالعه جدید – جهان برای پایان دادن به یک انفجار است ، نه زمزمه کردن ، با انفجار برخلاف آنچه که تاکنون دیده ایم – RT World News

با توجه به چگونگی گذشت سال 2020 ، بسیاری از مردم تعمق دارند ، با توجه به چگونگی گذشت 2020 ، دانشمندان نظریه پردازی در مورد سقوط جهان فکر می کنند که می دانند چگونه این کار به پایان خواهد رسید: با یک نوع انفجار که قبلاً ندیده ایم.

مطابق مقاله جدیدی که در ژورنال Month Notices of Royal Astronomical Royal Society منتشر شده است ، ظاهراً پایان جهان با نوع جدیدی از تئوریزه ابرنواختر ، حسن نیت ارائه خواهد داد که به اصطلاح کوتوله های سیاه است.

به محض اینکه جهان به آرامی می میرد و کلیساها در حالت خنک و خنثی قرار می گیرند و دمای هوا در همه جا به صفر مطلق می رسد (−273 .1 15 درجه سانتیگراد ، 459.67 فارنهایت) این کوتوله های سیاه در برخی از انفجارهای کمترین سرعت ممکن تصور می کنند.

هنگامی که ستاره ها می میرند ، بسته به اندازه و ترکیب آنها ، می توانند در ابرنواخترها منفجر شوند. اما ستارگان کوچکتر که عناصر سنگین لازم برای تولید همجوشی هسته ای در هسته های خود را ندارند ، به پوسته های سوخته ای معروف به کوتوله های سفید تبدیل می شوند.
همچنین در rt.com
مطالعه جدید نشان می دهد که ستاره های کوتوله سفید منبع عظیم کربن زنده کننده در جهان استبا گذشت هزاران سال ، این کوتوله های سفید سرانجام به اجسام کاملاً مرده و معروف به کوتوله های سیاه تاریک می شوند ، که ممکن است آخرین بازمانده های جهان ما باشد و در نهایت کسانی خواهند بود که “چراغ را روشن می کنند” پایان آن همه

این ابرنواخترهای کوتوله ای سیاه نظریه ای نتیجه نهایی فرایندی به نام فیوژن هسته ای خواهند بود که در آن ، به لطف فیزیک کوانتومی ، هسته های اتمی موجود در داخل اشیاء از هم نزدیک تر از حد معمول خرد می شوند و در نهایت همه عناصر را به آهن تبدیل می کنند.

اخبار مرتبط  معترضین در برلین پس از بیرون راندن چمباتمه "زن-انارکا-کوئر-فمینیسم" (عکسها ، ویدئو) - RT World News

“این واکنش ها مدت زمان ناخوشایندی را می طلبند ،” گفت: نویسنده مطالعه مت Caplan ، یک فیزیکدان نظری در دانشگاه ایالتی ایلینویز. “شما می توانید یک میلیون سال صبر کنید و یک واکنش همجوشی را در کوتوله سیاه مشاهده نکنید.”

برای چشم انداز همه چیز ، ذوب هسته ای خورشید در حدود 10 38 38 پروتون در ثانیه می شود ، در حالی که تبدیل یک کوتوله سیاه به آهن توسط همجوشی پیکنو هسته ای بین 10 ^ 1100 و 10 ^ 32،000 سال طول می کشد. معادل حداکثر تا کل فصل یک کتاب خوب).
همچنین در rt.com
انفجار فضای مرموز مرموز تکرار با قدرت میلیون ها خورشید در هر 157 روز یک بار در برابر حق استاین کوتوله های سیاه آهسته پخته شده توسط توده ای بی اندازه خود ، در یک فروپاشی فراری خرد می شوند که به نوبه خود باعث انفجار می شوند و لایه های سطح را به بیرون از کره بیرون می کشند.

فرآیندی مشابه در ستارگان بزرگتر که امروزه وجود دارند اتفاق می افتد و باعث تحریک ابرنواختر سقوط هسته ای می شود.

با این حال ، نسخه کوتوله سیاه بسیار نادر است و فقط در ستاره های کوتوله سیاه و با جرم 1.16 تا 1.35 خورشید رخ می دهد. این کوتوله های سیاه از ستارگانی ساخته شده اند که شش تا 10 برابر جرم خورشید است ، گروهی که تقریباً یک درصد از کل ستاره های جهان را تشکیل می دهند.

محققان تخمین می زنند که قبل از آخرین ، یک میلیارد تریلیون (10 ^ 21) از این ابرنواخترها وجود داشته باشد ، اگرچه بیشتر از آنکه احتمالاً کسی یا اطرافیانی برای شاهد این رویداد باشند ، وجود نخواهد داشت.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *