ارباب پرطرفدار مواد مخدر اسپانیایی پس از جمع آوری 200 هزار یورو وثیقه از طریق سرمایه گذاری جمعی از زندان آزاد شد – RT World News

یک ارباب مواد مخدر اسپانیایی که بدلکاری های معروف او در فیلم ستاره رپ حضور داشته است ، اکنون پس از ارسال 200،000 یورو (240،000 دلار) وثیقه از طریق سرمایه گذاری جمعی ، از زندان آزاد شده است.

Franciso Isco Tejon که بهتر به “El Castana” یا “شاه بلوط” معروف است ، اواخر چهارشنبه شب پس از ارسال وثیقه آزاد شد ، پولی که به گفته مقامات در طی سه روز از طریق سرمایه گذاری جمع آوری شده بود که شبکه خانواده و دوستان او را تحت تأثیر قرار داد در شهرهای بندری جنوبی کادیز و الجسیراس.

او از اکتبر سال 2018 در حالی که خود را به اتهام قاچاق مواد مخدر معرفی کرد ، در بند بود – اما تنها پس از حضور در یک ویدیو موسیقی با هنرمند رگاتون Clase-A.
همچنین در rt.com
دست کم 13 نفر به دلیل از سرگیری شورش در بارسلونا به جرم زندان رپری که از تروریست ها تمجید می کرد ، به پادشاهی توهین می کرد دستگیر شدال كاستانا پس از ارسال وثیقه 200 هزار یورویی از زندان بوتافوئگوس در الجسیراس خارج شد. سال گذشته دادگاه اسپانیا وثیقه وی را 600000 یورو (722،000 دلار) تعیین کرد و این مبلغ بعداً نصف شد ، سپس مجدداً اصلاح شد.

اخبار مرتبط  سرکوب Instagram در مورد DM های "نفرت انگیز" مارپیچ سانسور Anglocentric در رسانه های اجتماعی را تسریع می کند - RT World News

دادستان های اسپانیا که به کاهش وثیقه های معترض اعتراض داشتند ، گمان می کنند وی با 30 میلیون یورو (36 میلیون دلار) سود مواد مخدر نشسته است. و آنها همچنین گمان می برند که سرمایه گذاری جمعی یک نیرنگ است.

هنگامی که ال کاستانا در سال 2018 با وثیقه آزاد شد ، وی در انتقال بانکی از ایرلند 120،000 یورو به صورت یکجا پرداخت کرد – مدارک اصلی در مورد چگونگی جابجایی پول را به دادستان ارائه داد. مقامات پلیس گفتند که این بار باند از بررسی اجتناب کرد ، آنها افزودند که آنها از نظارت طفره رفتند و بازرسان را از مراقبت خارج کردند.

پلیس می گوید ال كاستانا و برادر كوچكترش آنتونیو یك كارتل متشكل از شش باند را در اختیار دارند كه با قایق های تندرو مواد مخدر را از مراكش به سواحل و بنادر جنوب اسپانیا از جمله الجیراکاس و جبل الطارق حمل می کنند. برادران تحت تعقیب پلیس ، به مراکش گریختند و دو سال بعد خود را تحویل دادند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *