ارتش هند اردوگاه های جدید “پیشرفته ترین” سربازان را در نزدیکی مرز چین راه اندازی می کند – اخبار جهانی RT

ارتش هند برای دهها هزار سرباز خود مستقر در لاداخ شرقی ، منطقه بسیار پر دردسر و درست در کنار مرز خود با چین ، امکانات زندگی جدیدی ایجاد کرده است.

جدید “اردوگاه های هوشمند” به شهرهای کوچک سربازی تبدیل می شود ، زیرا قرار است کل حضور نظامی کشور در منطقه را تأمین کند ، پس از درگیری مرز ژوئن با نیروهای چینی به تقریباً 50،000 سرباز افزایش یافت.

کوهستان لاداخ برخی از شرایط آب و هوایی نسبتاً شدید مانند کولاک و دمای پایین -40 درجه سانتیگراد را در خود جای داده است. در زمستان ، منطقه حدود 40 فوت برف پوشیده می شود ، بدون شک زندگی برای دهها هزار نیروی فعال در شرایط آمادگی رزمی آسان نیست.

“به منظور اطمینان از کارایی عملیاتی نیروهای مستقر در زمستان ها ، ارتش هند ایجاد امکانات زیستگاهی را برای تمام نیروهای مستقر در بخش به پایان رسانده است” ارتش هند چهارشنبه در بیانیه ای گفت.

علاوه بر اردوگاه های جدید ، ارتش همچنین موارد اضافی ایجاد کرده است “وضعیت هنر” مسکن ، مجهز به آب گرم ، برق ، گرمایش داخلی ، تجهیزات بهداشتی و بهداشتی.

اخبار مرتبط  برلین متحد خود را تأیید كرد كه ایالات متحده "در نظر دارد" حضور نظامی خود در آلمان را كاهش دهد - RT World News

تصاویر از لاداخ نشان می دهد که اندازه واحدهای مسکونی از محوطه های کوچکتر به شکل مستطیل تا برخی از پادگان های نسبتاً گسترده متفاوت است.
همچنین در rt.com
«روانپریشی خالص»: ارتش هند گزارش را مبنی بر اینکه چین از “سلاح های مایکروویو” برای بدرقه سربازان خود از مرز مورد مناقشه استفاده کرده است ،تنش ها در منطقه از ماه ژوئن ، زمانی که سربازان هندی و چینی درگیری شدیدی داشتند ، منجر به کشته شدن 20 سرباز هندی و خسارات نامعلوم در طرف چینی شد. به دنبال این حادثه ، هر دو پکن و دهلی نو قول دادند تنش ها را کاهش دهند. با این حال ، نگرش های خصمانه در زمین غیر معمول نیست.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *