ارتش کره جنوبی تعطیلات و سفرهای خارج از پایگاه را برای نیروها ممنوع می کند پس از ده ها آزمایش مثبت برای Covid-19 در اردوگاه اردوگاه مثبت – RT World News

وزارت دفاع کره جنوبی پس از کشف یک گروه از عفونت های Covid-19 در یک اردوگاه غرفه در نزدیکی مرز با کره شمالی ، محدودیت های شدیدی در سفر برای پرسنل نظامی ایجاد کرده است.

وزارت دفاع کشور در بیانیه ای گفت که تعطیلات و سفرهای غیر ضروری به سایت های نظامی از 27 نوامبر ممنوع شده است. سربازانی که در پادگان اقامت دارند اکنون باید قوانین سختگیرانه تر برای فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

“نیروهایی که قوانین را نقض می کنند ، در نتیجه باعث آلودگی Covid-19 یا شیوع آن به دیگران می شوند ، به شدت توبیخ می شوند” وزارت گفت.

این محدودیت های جدید یک روز پس از کشف گروهی از عفونت ها در یک اردوگاه بوت ارتش در شهر یئونچئون در نزدیکی مرز با کره شمالی اعمال شد. از روز پنجشنبه ، 66 سرباز تازه وارد و چهار افسر از نظر Covid-19 در واحد آنجا آزمایش مثبت داده اند.

به طور جداگانه ، چهار افسر و یک سرباز در سه سایت نظامی دیگر در سراسر کشور آزمایش مثبت داشتند و تعداد کل موارد در ارتش را به 341 مورد رساند.

اخبار مرتبط  داشتن و نگه داشتن؟ دانشمندان ژاپنی یک ربات برای شبیه سازی نگه داشتن دست با یک دوست دختر ایجاد می کنند - RT World News

کره جنوبی هنگامی که موفق شد کنترل کرونا را در مراحل اولیه شیوع همه جانبه کنترل کند ، به عنوان یک داستان موفقیت شناخته شد. با این حال ، کشور در حال کشف خوشه های جدید Covid-19 است.
همچنین در rt.com
دانشجویان کره جنوبی قبل از امتحانات سالانه کالج وارد دوره پیشگیری 2 هفته Covid-19 می شوندآژانس کنترل و پیشگیری از بیماری کره (KDCA) روز پنجشنبه 583 مورد جدید را گزارش کرد. این اولین باری بود که از اوایل ماه مارس که کره جنوبی برای اولین بار به بیماری همه گیر مبتلا شد ، روزانه 500 مورد افزایش یافت.

وزیر بهداشت پارک نئونگ هو روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: “فاصله اجتماعی دقیق تر” برای مقابله با سنبله در موارد مورد نیاز است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *