اردوغان اعلام تعطیلی ساعت 10 شب برای رستوران ها ، سینماها و حمامهای ترکیه در حالی که کشور شاهد افزایش سن Covid-19 است – اخبار جهانی RT

رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهور اعلام کرد ، تمام مشاغل در ترکیه ، از جمله رستوران ها و سینماها ، باید در ساعت 10 شب به وقت محلی تعطیل شوند تا از این طریق ویروس را متوقف کنند.

اردوغان پس از جلسه کابینه در روز سه شنبه خطاب به ملت ، اردوغان گفت که منع رفت و آمد جدید شامل حمامهای ترکی ، تالارهای عروسی و مکانهای کنسرت نیز خواهد بود ، اگرچه خدمات تحویل غذا معاف است.

این اقدام در واکنش به افزایش میزان عفونت های کووید -19 صورت گرفته است ، با 2،343 مورد جدید و 79 مورد مرگ در روز سه شنبه تأیید شده است ، اگرچه آنکارا فقط تعداد کسانی که علائم را نشان می دهند گزارش می دهد.

اردوغان همچنین از مردم خواست که “برای جلوگیری از مکانهای شلوغ ،” و ملاقات با سایر خانوارها نباشد “مگر اینکه مجبور شوند.” او گفت که ساعت کار انعطاف پذیر است “تشویق خواهد شد.”

رئیس جمهور ترکیه آنچه را به عنوان این کشور توصیف کرد مقایسه کرد “کنترل شده” پاسخ به همه گیری برخی از کشورهای اروپایی که وی گفت “تعداد بیماران زیاد است ، تقریباً از کنترل خارج است.”

ما در این زمینه با هیچ بحرانی روبرو نشده ایم. تعداد بیماران روزانه ما در سطوح قابل کنترل است.

سخنان وی در حالی است که موج دوم ویروس کرونا بزرگترین اقتصادهای اروپا از جمله فرانسه ، آلمان و انگلیس را مجبور به بازگشت به نوعی قفل کرده است. اقدامات خشن تعدادی از اعتراضات را به عقب نشینی علیه محدودیت ها واداشته است.

اخبار مرتبط  سی ان ان ادعا می کند که کووید 19-مسکو را ویران کرده است ... فقط به این دلیل که روسیه واقعاً برای آزمایش و جداسازی بیمار خود زحمت می کشد - RT World News
همچنین در rt.com
تماشا کنید: پیانیست بی عیب و نقص قلبش را بازی می کند در حالی که خیابان ها در شعله های آتش سوزی و انفجارها در درگیری های ضد قفل بارسلونا به صدا در می آینداردوغان همچنین گفت كه دولت امیدوار است كه واكسن های ویروس كرونا تولید شده در خارج از كشور را به زودی در دسترس مردم در تركیه قرار دهد ، در حالی كه باید واكسن ساخت تركیه موجود باشد “در بهار.”

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *