اردوگاه اعتراضی پلیس فرانسه ، پس از برپایی چادرهای 450 مهاجر در مرکز پاریس (VIDEOS) – RT World News

پلیس در پاریس یک اردوگاه موقت مهاجران را که در وسط پایتخت فرانسه ایجاد شده بود ، پاکسازی کرد و با معترضان طرفدار مهاجران درگیر شد. تظاهرکنندگان می گویند مهاجران اردوگاه را برای تقاضای اسکان ایجاد کردند.

ردیف چادرهای یکسان در میدان دو لا در مرکز پاریس در روز دوشنبه برپا شد.

این اردوگاه توسط یوتوپیا 56 ، یک گروه حمایت از مهاجران برگزار شد ، که می گوید 450 مهاجر در این اردوگاه بی خانمان بودند وقتی پلیس هفته گذشته 2000 مهاجر را از یک شهر شنیع در حومه سنت دنیس پاکسازی کرد.

پلیس ضد شورش به زودی در محل حاضر شد و شروع به برچیدن اردوگاه پاپ آپ کرد.

جارو کاملاً روان پیش نرفت. کسانی که از رفتن امتناع ورزیدند ، توسط نیروهای ضد شورش درگیر شدند ، در حالی که معترضان طرفدار مهاجر که بین پلیس و چادرها قرار گرفتند ، با باتوم و سپر مواجه شدند. اکتو گزارش داد که برخی از اعضای شورای پاریس در آنجا حضور داشتند و سعی کردند جلوی پاکسازی را بگیرند.

اخبار مرتبط  انفجار در کارخانه آتش نشانی ترکیه 10 زخمی برجای گذاشت که 200 نفر از آنها گرفتار شده اند (VIDEOS) - RT World News

آرمان شهر 56 از دولت فرانسه تقاضای تأمین هزینه کرده است “1000 محل اسکان فوری” برای مهاجران بی خانمان ، و دولت را به راه اندازی یک “سیستم پذیرش دائمی” برای ورود بیشتر به کشور

تعداد کل مهاجران غیرقانونی ساکن پاریس مشخص نیست. سال گذشته یک گروه حقوق مهاجر تخمین زده بود که 2000 نفر در خیابان های پایتخت فرانسه خوابیده بودند ، در حالی که گزارش دولت 2018 ادعا کرد که بین 150،000 تا 400،000 فقط در منطقه حومه سن-سنت-دنیس یا بی خانمان زندگی می کنند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *