اردوگاه مهاجر پر جمعیت یونان گزارش اولین مورد ویروس کرونا – اخبار جهانی RT

محل زندگی حدود 13000 پناهجو ، اردوگاه موریا در لزبوس بیمار خود را صفر ثبت کرد ، و مقامات را مجبور به تأسیسات بیش از حد جمعیت در قرنطینه کرد. این جزیره اخیراً در موارد Covid-19 در میان مهاجران افزایش یافته است.

مقامات محلی روز چهارشنبه به رسانه ها گفتند ، مردی 40 ساله ، گفته می شود اهل سومالی است و آزمایش Covid-19 مثبت است. گفته می شود این مهاجر پس از تلاش ناموفق برای استقرار در آتن به اردوگاه موریا بازگشت. وی در انزوا قرار گرفت ، پزشکان سعی در یافتن ارتباطات وی داشتند.

موریا که حدود 13000 نفر را در خود جای داده است نیز به مدت 14 روز قرنطینه شد. به نظر می رسد مرد سومالیایی مورد نظر اولین مورد ویروس کرونا باشد که توسط کمپ مهاجران گزارش شده است.

لسبوس که زمانی به عنوان دروازه ای برای ورود مهاجران به اروپا عمل می کرد ، از ماه مارس همه تازه واردان دور از اردوگاه های جزیره را قرنطینه کرده است. فقط دو هفته پیش ، در اواسط ماه اوت ، 17 مهاجر با ویروس کرونا تشخیص داده شد و در اردوگاه کارا تپه جدا شدند ، این اولین باری است که Covid-19 در میان پناهجویان در جزیره یونان کشف شد.

اخبار مرتبط  منظورت این است که کلیک کردن از خشم پایدار نیست؟ کرکره BuzzFeed بدون پول برای پول نقد انگلیس و استرالیا - RT World News

هزاران مهاجر در انتظار رسیدگی به درخواست های پناهندگی خود در مراکز مهاجرت لزبوس هستند ، و گاهی اوقات به شرایط نامناسب زندگی و روندهای اداری آهسته اعتراض می کنند. مردم محلی بارها و بارها خشم خود را از حضور مهاجران در جزیره خود ابراز کرده و دلیل آن را ازدحام جمعیت و نگرانی های ایمنی عنوان کرده اند.
همچنین در rt.com
سرپناه مهاجران برای خردسالان بدون نظارت در یونان به دنبال شیوع ویروس کرونا قرنطینه شدفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *