اروپا با 100000 عفونت جدید برای اولین بار به اوج روزانه Covid-19 رسیده است که در بهار رسیده است – RT World News

بیش از 100000 مورد Covid جدید در سراسر اروپا در یک بازه زمانی 24 ساعته برای اولین بار گزارش شده است ، زیرا این قاره با موج دوم دست و پنجه نرم می کند و بسیاری از کشورها بالاترین میزان آلودگی را تاکنون ثبت کرده اند.

به نظر می رسد موج دوم ویروس کرونا ویروس بیشتر از موج اروپا ، حداقل در مورد شیوع ویروس ، در اروپا تأثیر می گذارد. آماری که روز جمعه توسط مرکز اروپایی پیشگیری و کنترل بیماری ارائه شده حاکی از آن است که حداقل از اواسط ماه سپتامبر میزان آلودگی در سراسر قاره بالاتر از اوج بهار در اواخر مارس و آوریل بوده است.
همچنین در rt.com
12126 عفونت جدید: روسیه بدترین روز را در موارد Covid-19 تجربه می کند ، رکورد از ارتفاع قفل بهار را شکستدر حال حاضر چندین کشور اروپایی در تلاشند تا از طریق شیوع بیماری همه گیر به دنبال تعادل بین ضرورت جلوگیری از شیوع بیماری باشند و در عین حال اقتصاد خود را ادامه دهند. در همین حال ، میزان عفونت در سراسر قاره در حال افزایش است – و بسیاری از کشورها اخیراً بدترین داده های مربوط به عفونت خود را از زمان شیوع همه گیر گزارش داده اند.

مقامات روسی روز جمعه گفتند كه این كشور به تازگی پرونده قبلی خود را كه مربوط به قفل بهار بود ، با بیش از 12000 مورد جدید طی 24 ساعت گذشته گزارش كرده است.

انگلستان نیز به همین ترتیب روز پنجشنبه با گزارش بیش از 17000 مورد جدید ، یک رکورد جدید را حفظ کرد. این توسعه ، وزیر بهداشت مت هانكوك را بر آن داشت تا بگوید كه این كشور در یك وضعیت اقتصادی است “لحظه خطرناک” همانطور که انگلستان نیز شاهد هفت درصد آزار دهنده منجر به مرگ و میر است – یکی از بالاترین در جهان.

اخبار مرتبط  ایران می گوید علت حادثه اسرارآمیز که تأسیسات هسته ای را خراب کرده است "مشخص شده است" - RT World News
همچنین در rt.com
“صنعت رستوران RIP”: معترضین در پاریس پس از دستور بارها و کافه ها برای بسته شدن مجدد بار (کافه ها) ، مراسم تشییع جنازه را پیمان کردندفرانسه ، به نوبه خود ، شاهد عظیم 34000 مورد جدید در یک روز ثبت شده در روز دوشنبه بود. تعداد داده های جدید توسط دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد که تعداد عفونت های جدید در طی روزهای اخیر تقریباً به نصف کاهش یافته و به حدود 18000 مورد در روز رسیده است ، اما هنوز هم بیشتر از قله های گزارش شده توسط لندن یا مسکو است. این تحولات باعث شده دولت بار دیگر بارها و رستوران ها را ببندد و این باعث ناراحتی صاحبان و کارمندان آنها شود ، در حالی که بیمارستان ها به حالت اورژانس منتقل شده اند.

اسپانیا در اواخر سپتامبر با بالاترین سطح صعود از 30000 صعود کرد. وضعیت مادرید به اندازه کافی وخیم تلقی شد تا دولت بتواند روز جمعه وضعیت اضطراری را در این شهر وضع کند ، پس از اینکه دادگاه محلی قفل جزئی را که قبلاً معرفی شده بود لغو کرد.

اروپا در حال حاضر حدود 16 درصد از موارد ویروس کرونا در جهان و بیش از یک پنجم از مرگ های ناشی از Covid-19 را در جهان تشکیل می دهد. از کل 100000 مورد جدید گزارش شده در اروپا ، یک سوم در اروپای شرقی ثبت شده است.

با این حال ، ایالات متحده ، هند و برزیل همچنان سه کشور برتر تحت تأثیر قرار دارند. تعداد موارد گزارش شده فقط در آمریکا طی 24 ساعت گذشته تقریباً دو برابر بیشتر از 191000 مورد در سراسر اروپا بوده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *