استاد سیدنی هنگام نظارت بر اعتراض دانشگاه ، توسط پلیس زمین گیر شد – اخبار جهانی RT

یک استاد حقوق در دانشگاه سیدنی به عنوان بخشی از تحقیقات حقوقی خود در حال مشاهده اعتراض در دانشگاه بود ، اما علیرغم اینکه در آن حضور نداشت ، پلیس با خشونت به زمین پرتاب شد. سپس دستگیر و جریمه شد.

چندین دانشجو و کارمند دانشگاه روز چهارشنبه ، به همراه پروفسور سیمون رایس ، در جریان اعتراض صدها نفره علیه اصلاحات بحث برانگیز آموزش و پرورش و کاهش بودجه توسط دولت دستگیر شدند.

روزنامه دانشجویی دانشگاه ، هونی سویت ، موفق شد تصاویر پراکنده پلیس در تجمع را بدست آورد. این وجود چندین نفر از جمله رایس را نشان می دهد “تقریباً مجبور” توسط افسران به زمین.

فیلم های دیگر Honi Soit’s یک راهپیمایی سازمان یافته را نشان می دهد که ده ها دانش آموز را در حال حرکت در خیابان های سیدنی نشان می دهد.

با این حال ، هنگام برخورد با پلیس ، همان جمعیت را می توان دید که دسته جمعی فرار می کنند.

پس از دستگیری ، رایس به گاردین استرالیا گفت كه او فقط تماشاگر تظاهرات است. “من یک دسته دانشجو دارم که در حال اصلاح قوانین اعتراض هستند. من به آنها گفتم امروز اعتراضی وجود دارد و شما ممکن است بخواهید تماشا کنید. من هم تماشا را انتخاب کردم. “

استاد گفت که پلیس “پاهایش را از زیر او لگد کرد” و هر وقت خواست بلند شود او را به عقب هل داد. وی پاسخ کلی اجرای قانون به تظاهرات دانشجویی را خواستار شد “نیروی نامتناسب” و “کاملا غیر موجه”

رایس فاش کرد که وی به دلیل نقض محدودیت های Covid-19 در اجتماعات عمومی دستگیر و 1000 دلار جریمه شده است.

اخبار مرتبط  ترکیه نخستین موشک کروز ضد کشتی خود را با موفقیت آزمایش کرد (VIDEO) - RT World News

سخنگوی دانشگاه سیدنی در واکنش به این حادثه گفت: “نگرانی های جدی” با استفاده از نیروی پلیس نیو ساوت ولز

مقامات انتظامی هنوز در مورد این حادثه توضیحی نداده اند.
همچنین در rt.com
‘Dan Andrews’ Stasi ‘: نخست وزیر ویکتوریا زیر قانون مورد انتقاد قرار گرفت که به مقامات دولتی اجازه می دهد خودسرانه شهروندان را دستگیر کنندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *