استار نظریه انیشتین را اثبات می کند زیرا در چرخش سیاه چشمی فوق العاده در الگوی خیره کننده ‘SPIROGRAPH (VIDEO) – RT World News

مشاهدات مربوط به ستاره S2 ، که یک سیاه چاله فوق العاده در مرکز کهکشان راه شیری قرار دارد ، نشان می دهد که نه تنها پیش بینی های انجام شده توسط تئوری نسبیت عام انیشتین را اثبات می کند ، بلکه این کار را با شیوه ای جالب انجام می دهد.

اخترشناسان با استفاده از تلسکوپ بسیار بزرگ رصدخانه جنوبی اروپا (VLT) ، مدارهای S2 را از دهه 1990 تا کنون در اطراف سیاهچاله Sagittarius A * ردیابی می کنند. محققان پس از مقایسه اطلاعات به دست آمده از این مشاهدات ، نتیجه گرفته اند که مدار S2 یک بیضه در موقعیت ثابت نیست بلکه در عوض موقعیت را مانند یک نقشه اسپیروگرافی تغییر می دهد ، همانطور که در این انیمیشن باورنکردنی نشان داده شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=PR4EzyUv_fs

پدیده “اسپیروگرافی” به عنوان برتری شوارتزیلد شناخته می شود ، و S2 اکنون ثابت کرده است که چنین عجیب های آسمانی حتی در شدیدترین محیط گرانشی جهان نیز صادق است.

اخبار مرتبط  فرانسه در حال تحقیق از افسر ارشد نظامی متهم به "جاسوسی برای روسیه" - RT World News

S2 در 17 ساعت نوری سیاه چاله یا تقریباً چهار برابر فاصله بین نپتون و خورشید قرار می گیرد و با این کار به سرعت حداکثر سه درصد سرعت نور می رسد زیرا در اثر چرخش بسیار زیاد سیاهچاله چرخانده می شود. .

علاوه بر این ، مشاهدات مربوط به حرکت S2 در اطراف سیاهچاله نیز باعث افزایش جرم ساکنین A * در حدود چهار میلیون برابر خورشید شده است و بیشتر پیش بینی های قبلی را تأیید می کند و همچنین میزان مواد نامرئی مانند ماده تاریک را نیز محدود می کند. یا حتی سیاهچاله های کوچکتر ، که احتمالاً می توانند سیاهچاله شکاف در قلب کهکشان ما باشند.
همچنین در rt.com
ستاره شناسان مشاهده آتش سوزی HOLE SUPERMASSIVE BLACK از جهان اولیه را مشاهده می کنندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *