استرالیا برای اولین بار در نزدیک به پنج ماه موارد صفر Covid را ثبت می کند – RT World News

همانطور که ملت های اروپا بی درنگ به سمت قفل شدن می شتابند و چندین کشور شماره پرونده های رکوردی را ارسال می کنند ، همه اینها در جبهه Covid نابود و تاریک نیستند. استرالیا از ماه ژوئن برای اولین بار هیچ گونه آلودگی در جامعه را گزارش نکرده است.

این پیشرفت زمینه را برای کاهش بیشتر محدودیت های شدید قفل که در این کشور بویژه در ایالت ویکتوریا اعمال شده است ، ایجاد می کند ، که اکثریت قریب به اتفاق مرگ و میرهای 907 استرالیا مربوط به این بیماری را تشکیل می دهد.

روز یکشنبه استرالیا برای اولین بار از تاریخ 9 ژوئن هیچ عفونت روزانه ای ثبت نکرد. “با تشکر از همه کارمندان بهداشت عمومی و بهداشت عمومی و بیش از هر چیز دیگر مردم استرالیا ،” گرگ هانت ، وزیر بهداشت ، پس از انتشار آمار در توییتر گفت.
همچنین در rt.com
انسداد ویروس کرونا در استرالیا از مرگ 400 نفر در اثر بیماری های دیگر جلوگیری کرد – مطالعهاین خبر یک هفته پس از آن منتشر شد که ویکتوریا سرانجام به بسیاری از محدودیت های خسته کننده 111 روزه قفل خود که از سخت ترین و طولانی ترین مجازات های اعمال شده در هرجای جهان بود پایان یافت.

برت ساتون ، رئیس ارشد بهداشت ایالت ، روز یکشنبه پیشنهاد کرد که برخی از محدودیت های حرکت عمومی باقی مانده آن در روزهای آینده کاهش یابد. ساتون در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “آنچه که کمک هزینه می شود … کاملاً از آنچه این هفته به نظر می رسد مطلع خواهد شد.”

اخبار مرتبط  ماکرون فرانسه خواستار اصلاحات مرزی اتحادیه اروپا پس از حملات تروریستی است و به نفع تأسیس شورای امنیت اروپا است - RT World News

در روزهای اخیر مشخص شد که ساکنان ویکتوریا مجبور شدند از رقم تقریبی 13900 جریمه نقدی که در حین قفل حبس صادر شده بود ، 20.15 میلیون دلار استرالیا (14.29 میلیون دلار ) سرفه کنند.

اکثر جریمه ها به دلیل نقض دستورالعمل های بهداشت عمومی ، از جمله شکستن ساعت ممنوعیت استفاده از ماسک و استفاده نکردن از نقاب ، پرداخت شدند.

در میان کسانی که با این مجازات ها روبرو شد ، فردی بود که یکشنبه عصر در پنج کیلومتری خانه اش نشسته در اتومبیل خود ، 1652 دلار از او متهم شد. متخلف بدبخت به پلیس گفت که او برای فرار از جلسه بلند عشق ورزی هم خانه اش محل سکونت خود را ترک کرده است.
همچنین در rt.com
ساکنان ملبورن برای نقض قوانین قفل بهانه های خنده داری می آورند ، زیرا جریمه های خسته کننده 20 میلیون دلاری صادر شده استاین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *