استرالیا پیشنهاد می دهد پنج ساله در مورد امنیت سایبری آموزش دهد ، در حالی که 20٪ از برنامه درسی موجود را از بین می برد – RT World News

آخرین پیش نویس برنامه درسی دوره ابتدایی استرالیا شامل شرح مفصلی از آموزش امنیت سایبری برای کودکان پنج تا 16 ساله و نحوه برنامه ریزی دولت برای کمک به آنها در پیمایش یک دنیای آنلاین آنلاین است.

این پیشنهاد پیشنهاد می شود که با بچه های پنج ساله ، اولین سال تحصیل در اکثر کودکان استرالیایی ، به آنها بیاموزید که اطلاعات شخصی مانند تاریخ تولد یا نام کامل را به اشتراک نگذارند.

در دومین سال تحصیل در فضای مجازی ، بچه های شش و هفت ساله درباره پنجره های بازشو ، مسابقات آنلاین و هرزنامه ها آموزش می بینند. این شامل خواهد شد “توسعه تکنیک های مناسب برای مدیریت داده ها که شخصی است و به طور موثر پروتکل های امنیتی را اجرا می کند.”
همچنین در rt.com
وزیر آموزش و پرورش استرالیا ابراز نگرانی کرد که برنامه درسی جدید مدارس از نظر بومی نسبت به میراث غربی طرفداری می کندسپس در سال های بعد ، آنها می آموزند که چه داده های شخصی و مکانی توسط ارائه دهندگان خدمات آنلاین ذخیره و ذخیره می شود و چگونه این ممکن است هویت آنها را برای بازیگران بی پروا نشان دهد.

در این پیشنهاد همچنین بحث آموزش کودکان در “استفاده از نام مستعار و اینکه چرا این مهم در هنگام بازی های آنلاین مهم است.”

قبل از پایان تحصیلات ابتدایی ، بر اساس این طرح پیشنهادی ، کودکان در مورد این اطلاعات می آموزند “پاسخ احترام آمیز به عقاید دیگران حتی اگر با نظرات شخصی متفاوت باشد.”

پیش نویس برنامه درسی جدید همچنین حدود 20٪ از مطالب موجود را که در قرن 21 ، که مهارت و مهارت دیجیتال از اهمیت بیشتری برخوردار است ، مورد انتقاد قرار داده است ، جمع آوری کرده است.

اخبار مرتبط  16 ماه پس از رای دادن شهروندان ، بلژیک دولت ائتلافی جدیدی را تشکیل می دهد - اخبار جهانی RT

روند مشاوره دولتی در حال انجام است اما باید دید آیا نسل های آینده کودکان استرالیایی همانطور که در این طرح پیش بینی شده است ، بومی دیجیتال کاملاً متبحر می شوند.

برنامه درسی استرالیا توسط دولت فدرال تدوین شده اما در سطح ایالت و سرزمین مصوب شده است. به عبارت دیگر ، حتی اگر برنامه درسی مبتنی بر امنیت سایبری تصویب شود ، هیئت های آموزش محلی ممکن است همچنان برنامه های درسی خود را انتخاب کنند.

در صورت تصویب ، استرالیا به یکی از اولین کشورهای جهان تبدیل می شود که به طور رسمی فرزندان خود را در زمینه امنیت سایبری اساسی آموزش می دهد ، از جمله چگونگی ارزیابی بهتر برنامه های بالقوه ناامن ، مدیریت حریم خصوصی داده های آنها و جلوگیری از مشکلات کلاهبرداری آنلاین.

در میان افزایش دیجیتالی شدن زندگی روزمره ، که پس از آن با یادگیری آنلاین از آغاز همه گیری جهانی تقویت شد ، آموزش امنیت سایبری احتمالاً در دهه های آینده وارد بسیاری از برنامه های درسی در سراسر جهان خواهد شد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *