استراچ به RT – معاون صدر اعظم سابق به RT می گوید – من توسط “MAFIA” تنظیم شده ام و رسانه ها با نوارهای گمراه کننده خدمت کرده اند ، قربانی روسیگات اتریش ، قربانی روسیگات اتریش ، قائم مقام سابق

این یک نوار “به بیرون درز” نشست یک سیاستمدار جناح راست با خواهر زاده الیگارش جعلی روسیه برای سرنگونی دولت اتریش در سال 2019 انجامید. معاون های سابق صدراعظم هاینز-کریستین استریش اکنون می گوید که این یک طرح “شبکه جنایی” بود.

دولت راست گرای اتریش تابستان گذشته به شکلی جالب و دیدنی منفجر شد ، پس از آنکه دو روزنامه آلمانی ، Der Spiegel و Suddeutsche Zeitung ، بخشی از نوار ویدئویی از معاون صدراعظم Strache را منتشر کردند که در حال مذاکره درباره “Quid pro quo” با معامله بودند. “خواهرزاده یک الیگارشی روسی” در ایبیزا

بعداً مشخص شد که این زن دانشجوی بوسنیایی است و بعنوان یک زن روس ، و نوارهای فیلم از سال 2017 مشخص شد ، اما ائتلاف حاکم اتریش را نجات نداد.

استراك استعفا داد و انتخابات فوری فراخوانده شد. شریک سابق ائتلاف وی ، صدراعظم سباستین کورز ، سرانجام قدرت را به دست آورد ، اما این بار با حزب سبز محیط زیست و نه حزب راست گرای آزادی (FPO) همکاری کرد.

استریچ برای پاک کردن نام وی در حال مبارزه با دادگاه علیه رسانه ها بوده و ظاهراً وکلای وی محتوای این نوار را به دست آورده اند. او اکنون می گوید که نسخه های بدون حاشیه – که بخشی از این هفته در رسانه ها منتشر شده است – اثبات می کند که وی در قاب بندی و ارائه نادرست از وی در “نشت”

“این یک عملیات نابودی دستکاری بود که در چندین سطح آغاز شد.” استراچ در مصاحبه ای به RT Deutsch گفت.

در واقع ، بسیاری از به اصطلاح “امور ایبیزا” هنوز رمز و راز است. استراچ در ابتدا بدون نام متهم شد “آژانس های اطلاعاتی” از ارکستر کردن ضبط ، در حالی که کورز انگشت خود را به دکتر چرخش اسرائیلی ، تال سیلبرشتین اشاره کرد. گزارش یک روزنامه در ماه گذشته ، یک وکیل ایرانی الاصل ، رامین میرفخرایی ، را متهم کرد که به دخالت خود اعتراف کرد ، اما نیش را به عنوان یک “جامعه مدنی” پروژه

“این گروه از عاملان احتمالاً بسیار زیاد است ؛ شاید بتوان از یک شبکه جنایی نیز صحبت کرد.” استراچ به RT گفت. وی سپس ادعا كرد كه ظاهراً عضو تیم امنیتی خود با این كار مشغول به كار است “مافیا” برای نزدیک به یک دهه و که اسکورت مرد از خواهرزاده الیگارشی گفته می شد شبانه با یار استراچ – یوهان گودنوس ، معاون رهبر FPO ، همکاری می کرد تا وی را به دام بیندازد.

استراچ همچنین ادعا می کند که او مست بوده است – یا شاید حتی “مواد مخدر” – در طول “غیر مجاز” ضبط

مشخص نیست که ارزیابی استراچ با کمیته تحقیق ، که از ژوئن در حال بررسی این ماجرا است ، مطابقت دارد یا خیر. استراچ اعتماد چندانی به این استعلام ندارد ، و به RT گفت كه انتظار دارد كه این امر از این امر دور شود “تاکتیک های سیاسی” با این حال ، دادستان ها در اتریش در حال تحقیق درمورد همسر مرد این زن هستند – مشخص شده است “بازپرس خصوصی” جولیان اچ. – برای گرفتار شدن ، در حالی که به نظر می رسد نوارهای تازه ظاهر شده تصویر دیگری از شب در ایبیزا را نشان می دهند.

اخبار مرتبط  وزارت بهداشت می گوید جهش کوویید در پشت ممنوعیت سفر انگلیس در ایتالیا پیدا شده است - RT World News

بیشتر بخوانید: دام عزیزم که آن چیزی که به نظر نمی رسید نیست: آنچه در پشت “عملیات اعتصاب” واقع شده بود چیست؟

در اینها ، Strache شنیده می شود که برخی از پیشنهادات فاسد را از طرف آن رد می کند “خواهرزاده الیگارشی روسیه”. وقتی او قرارداد را تنظیم می کند – مطبوعات مطبوعات مطلوب در روزنامه متعلق به خانواده اش در ازای قراردادهای ساختمانی سودآور – Strache پاسخ می دهد: “به هیچ وجه ، من این کار را نمی کنم.”

“من نمی خواهم آسیب پذیر باشم ،” او می گوید “من می خواهم آرام بخوابم. می خواهم صبح بلند شوم و بگویم: من تمیز هستم.”

در حالی که برخی از این خطوط در طول پوشش خبری 2019 ذکر شده بودند ، اما در بخش “لو رفته” ویدیو – و Strache گمان می کند که این تصادفی نیست. او ادعا می کند که فیلم های اضافی اکنون ثابت می کند که او هست “نه فاسد و نه برای فروش” حتی با وجود این واقعیت که او را با الکل دوست داشتند. وی گفت مطمئن نیست که آیا این دو روزنامه آلمانی را بخاطر پخش فیلم های اصلی ، انتخاب شده ویرایش شده یا متفکران عملیات مضراب که این فیلم ها را به آنها فروخته است ، مقصر دانست.
همچنین در rt.com
استراچ ، معاون مستعفی استرشه ، قربانی “روسای گیت” اتریشی از بازی در پشت صحنه برای RT رونمایی کردبرخی از رسانه های آلمانی زبان که قبلاً گزارشی در مورد این “امور ایبیزا” با رونویسی های جدید تحت تأثیر قرار نگرفته اند ، و هنوز مشخص است که آیا طرفین تحقیق به اصطلاح “جامعه مدنی” آنچه Strache دوست دارد آن را فراخوانی کند یا محکوم کند “روشهای Stasi ،” با اشاره به پلیس مخفی آلمان شرقی. اما با توجه به گستردگی ادعای عملیات ، استراچ می گوید خوشحال است که حداقل زنده مانده است.

“خوشحالم که زنده ام” او به RT گفت. “من هر روز این فرصت را دارم که دوباره خورشید را تجربه کنم ، همچنین از خودم دفاع کنم و با چنین مکانیزم هایی مبارزه کنم. زیرا می گویم چنین روش هایی جایی برای بحث سیاسی ندارد.”

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

برای دریافت داستانهایی که رسانه های اصلی به شما نمی گویند ، در خبرنامه RT مشترک شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *