استفاده از ماسک صورت در فضای باز اکنون در سراسر ایتالیا اجباری است – اخبار جهانی RT

روز چهارشنبه ایتالیا برای تلاش برای کاهش عفونت های ویروس ، ماسک صورت اجباری را در خارج از کشور اعمال کرد.

وزارت بهداشت گفت که کابینه در مورد این مصوبه ، که استفاده از ماسک صورت در فضای باز را اجباری می کند ، در میان افزایش مداوم موارد جدید در دو ماه گذشته ، موافقت کرد.

به نقل از یک منبع کابینه ، این مصوبه احتمالاً از روز پنجشنبه نافذ خواهد بود و وزرا نیز تصویب کرده اند که وضعیت اضطراری کوید -19 را تا 31 ژانویه تمدید کنند.

در تاریخ 3 اکتبر ، با افزایش موارد جدید ، استفاده از ماسک در فضای باز در رم و منطقه لاتزیو اجباری شد. روز گذشته ، جوزپه كنته ، نخست وزیر ایتالیا گفت كه اقدامی مشابه در سطح كشور “ارزیابی” خواهد شد.
همچنین در rt.com
“Twindemic”: مقامات اتحادیه اروپا در مورد مخلوط آنفلوانزا و ویروس کرونا هشدار می دهند ، به دولت ها می گویند مراقب خود باشنداخبار مرتبط  سیاه چاله های رقص غول پیکر EXPLOSION LIGHT روشن تر از یک هزار میلیارد ستاره (VIDEO) - RT World News

در منطقه لاتزیو ، که شامل پایتخت ، رم است ، کسانی که از محدودیت های جدید پیروی نکنند تا 400 یورو جریمه می شوند. استفاده از ماسک در مکانهای عمومی و در هر زمان در فضای بسته نیز اجباری است.

ماسک ها در خارج از کشور در کامپانیا ، کالابریا و سیسیل و همچنین برخی از شهرهای ایتالیا از جمله Foggia و مرکز تاریخی جنوا اجباری هستند.

ایتالیا یک قفل محکم را بین مارس و مه اعمال کرد. بر اساس آمارهای رویترز ، این کشور به طور متوسط ​​روزانه بیش از 2400 عفونت در هفته گذشته گزارش کرده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *