استفان کینگ گفت ، زنان ترانس زن هستند و باعث می شود J.K. Rowling برای گشودن او و لغو ستایش او – RT World News

J.K. رولینگ ، که هم اکنون در لیست سیاه جمعیت بیدار از حقوق تراجنسیتی قرار دارد ، به دنبال استفان کینگ در توییتر ، پس از مخالفت با وی در مورد اینکه آیا “زنان ترانس زن هستند” ، متوقف شد.

این تعویض غیر منتظره پس از آن صورت گرفت که روولینگ در پاسخ به عذرخواهی از نماینده حزب کارگر انگلستان لوید راسل-موویل ، که پیش از این نویسنده را متهم کرده بود ، توئیتی منتشر کرد. “استفاده كردن” تجربه وی در مورد سوءاستفاده های خانگی و تجاوز جنسی به منظور ارتقاء دیدگاه هایی که برخی از طرفداران transgender به صورت transphobic می دانند.

روولینگ به نقل از نویسنده فمینیستی آندره داکرین ، که این گفته را پذیرفت ، عذرخواهی راسل مولی را پذیرفت. “برای زنان متنفر نیست [to] در مورد تجربیات خود صحبت کنند ، و همچنین لیاقت شرمندگی را برای این کار ندارند.

ظاهراً این عبارت آکورد را با کینگ زده است ، که بدون هیچ گونه اظهار نظری ، آن را مجدداً بازخوانی کرد. رولینگ به سرعت تأیید کرد که به ظاهر پیام خود را تأیید کرد و افزود که وی داشت “همیشه تکریم” به او و عشق او به نویسنده آمریکایی رسیده بود “ارتفاعات جدید”

در همین حال ، کینگ بلافاصله توسط طرفدارانش متهم به کمک به این کار شد “گسترش لفاظی رولینگ” و بازتوییت مجدد “ترانسفوبیا” بسیاری استدلال می کردند که کینگ صدای جیر جیر صدای جیر جیر از روولینگ را از متن خارج کرده است ، با یک نفر از کینگ خواست تا روشن کند که آیا او معتقد است “زنان ترانس زن هستند.” کینگ جواب داد “آره. زنان ترانس زن هستند. “

رولینگ سپس صدای جیر جیر توییت خود را با تمجید از کینگ حذف کرد و ظاهراً نویسنده را از یاد نبرد. از روز دوشنبه ، کینگ دیگر در بین افرادی که رولینگ در توییتر دنبال می کند ، دیگر ثبت نشده است.

اخبار مرتبط  پنج نفر در اثر آتش سوزی در بزرگترین تولید کننده واکسن جهان در هند (VIDEO) کشته شدند - اخبار RT جهانی

رولینگ اظهارات متعددی کرده است که در گذشته طرفداران transgender را عصبانی کرده بود. در اوایل این ماه ، او یک پست وبلاگ نوشت که در آن ادعا می شود زنان بیولوژیک خواهند بود “کمتر ایمن” در صورت مجاز بودن زنان تراجنسی در حمامهای همجنس و اتاقهای تعویض. منتقدان رولینگ ، از جمله بازیگران دانیل رادکلیف و ادی ردمیاین ، نویسنده را به ارتقاء تبعیض در برابر افراد تراریخته متهم کردند.
همچنین در rt.com
مکاشفه سوءاستفاده جنسی JK Rowling به پایان رسیده است تا از «ترانسفوبیا» وی منحرف شود – و با منطق #MeToo ، باید کار می کردفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *