اسرائیل از 18 سپتامبر وارد قفل کامل ، تعطیلی مدارس و تعطیل کردن بیشتر مشاغل غیرضروری می شود

تل آویو آماده است تا به دلیل اوج گرفتن موارد Covid-19 ، کل کشور را “منطقه قرمز” اعلام کند و حرکات مردم را به شعاع 500 متر از خانه محدود کند و تمام مشاغل غیر ضروری را که شخصاً به مشتریان خدمات ارائه می دهند ، تعطیل کند.

چندین رسانه اسرائیلی روز شنبه گزارش دادند ، این قفل گسترده قرار است از 18 سپتامبر ساعت 6 صبح به وقت محلی اجرا شود. به گزارش هاآرتص ، كابینه اسرائیل انتظار می رود محدودیت های شدید جدید در رفت و آمد مردم و همچنین تجارت را تصویب كند.

اگر چه نگرانی در مورد قریب الوقوع است “موج دوم” از ویروس کرونا ، به ویژه در مورد همپوشانی احتمالی آن با آنفلوانزای فصلی شایع ، در حال افزایش است و چندین کشور اروپایی قبلاً گزارش کرده اند که در مواردی افزایش یافته است ، اسرائیل اولین کشوری است که پس از حذف قبلی قبلی به یک قفل در سراسر کشور فرو می رود در ماه می.
همچنین در rt.com
از محققین تحقیق می کنید؟ نتانیاهو به دنبال “تحقیق مستقل” در مورد تحقیق درباره فساد ادعایی در مورد ادعای تعارض منافع استپیش نویس قطعنامه ای که توسط وزارت بهداشت تهیه شده و توسط هاآرتص مشاهده شده است ، فعالیت کلیه مشاغل مورد نیاز کارکنان را برای ارائه خدمات شخصی به مشتریان به مدت دو هفته متوقف یا به شدت محدود می کند. ساکنان بازار همچنان قادر به خرید مواد غذایی خواهند بود ، سوپرمارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی از این ممنوعیت مستثنی شده اند. این استثنا also همچنین برای فروشگاه های لوازم پزشکی از جمله داروخانه ها و همچنین مکان های تلفن همراه و تعمیرگاه ها حک شده است. ارائه خدمات پذیرایی در داخل کافه ها و رستوران ها ممنوع است ، اما ارائه تحویل و برداشت از آنها مجاز است.

مشاغلی که برای فعالیت در زیر قفل سبز روشن خواهند شد ، بسته به اینکه رقم بالاتر باشد ، باید تعداد کارکنان خود را 30 درصد یا 10 نفر کنند. همین قانون 30 درصدی برای دفاتر دولتی اعمال خواهد شد.

به جز سفرهایی برای تهیه تجهیزات لازم یا کار ، اسرائیلی ها باید یک قانون 500 متری را رعایت کنند ، به این معنی که ممکن است از محل زندگی خود دورتر باشند.

اخبار مرتبط  مطالعه جدید می گوید مصونیت گله یک اسطوره است و کشورهایی که به آن متکی هستند ، از جمله سوئد ، استراتژی اشتباه را انتخاب کرده اند - RT World News

شاید شدیدترین محدودیت ها مدارس را تحت تأثیر قرار دهد ، مدارسی که طبق پیشنهاد ، از اوایل چهارشنبه این هفته بسته می شوند. انتظار می رود دانش آموزانی که سال تحصیلی جدید را آغاز کرده اند ، به یادگیری از راه دور روی بیاورند. این حرکت احتمالاً به معنای تعطیلات دیگر برای کودکان پیش دبستانی خواهد بود ، به طوری که شورای پیش دبستانی اسرائیل گفت که مربیان مجبور می شوند روند یادگیری را به حالت تعلیق درآورند. این تغییرات تأثیری در آموزش و پرورش و مدارس شبانه روزی خاص نخواهد داشت.

این اقدام پس از آن صورت می گیرد که ملت یهود بالاترین میزان روزانه آلودگی Covid-19 را در روز پنجشنبه گزارش کرده است – 4038 مورد ، پس از عبور از آستانه 4000 برای اولین بار در روز چهارشنبه.
همچنین در rt.com
درگیری پلیس اسرائیل با معترضین ، بازداشت مردی با “لباس زن برهنه” در راهپیمایی ضد نتانیاهو (VIDEOS)در حال حاضر ، بیش از 33000 مورد فعال در اسرائیل وجود دارد ، از جمله نزدیک به 500 نفر که در شرایط جدی هستند. بیش از 146،000 اسرائیلی از ابتدای شیوع ویروس در این ویروس آزمایش مثبت داشته اند.

در حالی که کشور هنوز از تأثیر مخرب اقتصادی قفل اول ، که نرخ بیکاری را به حدود 20 درصد رسانده و اقتصاد را به رکود اقتصادی سوق داده است ، هنوز از اقدامات جدید محدود کننده رونمایی می شود.

بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر اسرائیل ، که در حال حاضر به دلیل فساد تحت تحقیق است ، برای واکنش شدید خود به بیماری همه گیر و همچنین اتهامات دیرینه خود ، فشار گسترده ای را به دنبال دارد. در حالی که تظاهرات ضد دولت برای دوازدهمین آخر هفته متوالی ادامه دارد ، شنبه شب حدود 10 هزار نفر در اعتراض به دولت نتانیاهو به خیابان های اورشلیم آمدند.

محدودیت های جدید Covid-19 مرحله اول این طرح سه مرحله ای است که لغو تدریجی اقدامات را به محض بهبود وضعیت پیش بینی می کند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *