اسرائیل اعتصابات خود را به نوار غزه برای چهارمین شب مستقیم انجام داد (VIDEO) – RT World News

ارتش اسرائیل برای چهارمین شب پیاپی نوار غزه را زیر پا گذاشته است. گفته می شود که حملات هوایی در پاسخ به حملات انفجاری و بالون های آتش زا توسط شبه نظامیان فلسطینی اتفاق می افتد.

حداقل سه مکان از جمله بندر خان یونس در اواخر روز جمعه توسط هواپیماهای اسرائیلی مورد هدف قرار گرفت. رسانه های محلی گزارش دادند هواپیماهای بدون سرنشین و همچنین چندین جنگنده در این منطقه مشاهده شدند.

صدای انفجارهای متعدد در نوار غزه در صحنه هایی از صحنه شنیده می شود.

ارتش اسرائیل تأیید کرد که در پشت این حمله قرار دارد ، گفت که این حملات پس از شناور شدن بالون های انفجاری به خاک اسرائیل ، پاسخی تند و تیز است.

نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) ادعا كردند كه آنها حمله كرده اند “یک مجموعه دریایی حماس ، زیرساخت های زیرزمینی و پست های مشاهده.”

در حالی که حملات پیش ساخته ، با استفاده از بادکنک یا بادبادک به عنوان سلاح صورت می گیرد ، بندرت باعث صدمات یا تلفات می شود ، اما تل آویو می گوید که آنها به محصولات زراعی آسیب رسانده و باعث ایجاد آتش سوزی شده اند.

اخبار مرتبط  پوتین اجلاس آنلاین کشورهای عضو توافق هسته ای ایران را برای جلوگیری از درگیری بر تحریم تسلیحات سازمان ملل پیشنهاد می کند - RT World News

این چهارمین شب متوالی است که ارتش اسرائیل از سال 2007 ، محاصره فلسطین ، تحت محاصره اسرائیل ، هدف قرار داد و هر بار بهانه ای برای فعالیت های حماس عنوان کرد.
همچنین در rt.com
تاریخ این ریاکاری را نخواهد بخشید: ترکیه امارات را به دلیل خیانت به فلسطین به منع امضای قرارداد با اسرائیل منفجر می کنداین شعله ور شدن علیه شرایط توافق شده توسط ایالات متحده برای عادی سازی روابط بین اسرائیل و امارات متحده عربی (امارات) ، پنجشنبه توافق شده است. در حالی که این پیمان از سوی واشنگتن و تل آویو به عنوان یک مورد پذیرفته شد “تاریخی” این دستاورد ، یک واکنش عصبانی را در فلسطین و در بخش هایی از جهان اسلام برانگیخت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *