اسرائیل به عنوان “زیرساخت های تروریستی زیرزمینی” در غزه به تلافی “بادکنک های انفجاری” حمله می کند (VIDEOS) – RT World News

نیروهای دفاعی اسرائیل اعلام کردند که آنها را به تلافی چندین “بادکنک انفجاری” که به اسرائیل در اوایل روز آغاز شده اند ، چندین تأسیسات “زیرساخت تروریسم زیرزمینی” در نوار غزه را هدف گرفته است.

“تروریست ها در غزه بالون های انفجاری را به اسرائیل در طول روز پرتاب کردند. در پاسخ ، هواپیماهای ما به تازگی زیرساخت های تروریستی زیرزمینی حماس در غزه را مورد اصابت قرار دادند. “ IDF در پی اعتصابات روز پنجشنبه توئیت کرد و افزود که اجازه نمی دهد این گروه باشد “غیرنظامیان اسرائیلی را وحشت کنید.”

ویدئوهای گفته شده برای ضرب و شتم حمله به گردش در رسانه های اجتماعی ، نشان دهنده ی دودی از دود در آسمان غزه ، و همچنین فیلم هایی که گفته می شود عواقب یکی از حملات بالون انفجاری یا آتش سوزی را نشان می دهند.

براساس گزارش رسانه های محلی ، این بالون ها چندین آتش سوزی در جنوب اسرائیل را در اوایل روز پنجشنبه آتش زدند ، در حالی که گفته می شود یک وسیله انفجاری مظنون بر روی یک بادکنک فرو رفته در نزدیکی شهر آراد کشف شده است. گرچه منشأ این حملات ناشناخته است و هیچ گروهی مسئولیت آن را برعهده نگرفته ، اما تل آویو مستعد است كه بطور پیش فرض به حماس اشاره كند.

اخبار مرتبط  "كاروان تداركات ارتش آمريكا" به عراق حمله كرده و به آتش كشيده شد (VIDEO) - RT World News

در نتیجه آتش سوزی هیچ زخمی گزارش نشده است ، اما هنوز مشخص نیست که آیا حملات ارتش اسرائیل تلفاتی را به بار آورد.

این واقعه دومین حمله اسرائیل به اهداف حماس در غزه در هفته گذشته بود ، با این که ارتش اسرائیل ادعا کرد که این حمله رخ داده است. “تأسیسات ترور حماس زیر زمینی” روز دوشنبه پس از گزارش شدن راکت از محوطه فلسطین به اسرائیل.
همچنین در rt.com
هواپیماهای اسرائیلی پس از “حمله موشکی” به اهداف حماس در غزه حمله کردند.فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *