اسرائیل تولید ماسک های دوست داشتنی با ریش برای افراد معتقد پیروان – RT World News

مقامات اسرائیلی اعلام کرده اند که برای محافظت از مذهبی در این کشور ، که ریش های ورزشی را بخشی از ایمان خود می دانند ، از تاج ویروس ماسک صورت سفارشی تولید می کنند.

در اقدامی که بدون تردید موجب تسکین وفاداری مذهبی اسرائیل می شود ، هیچ حکمی از سوی دولت صادر نمی شود تا ظروف گوشت گوسفند خود را بریزد یا پرده های چانه ای آنها را محدود کند.

مقامات اسرائیلی از مردم خواسته اند تا دهان و بینی های خود را در ملاء عام بپوشانند ، اما این مسئله تا حدودی چالشی را برای طرفداران پرهیزگار پوگنوتروفی ایجاد می کند. گروه های یهودی ، مسلمان و مسیحی در این کشور همه به عنوان نشانه ایمان ، ریش می پوشند.

معاون مدیر کل وزارت بهداشت ، ایتامار گرووتو ، نگرانی ها را در بین آخوندهای پشمالو و خاخام های متلاشی برطرف کرد.

“ما در حال ایجاد یک مجوز صنعتی برای ماسک ها هستیم ، به این معنی که ظرف چند روز ماسک هایی با اندازه های مختلف وجود خواهد داشت.” او به رادیو ارتش گفت.

“… (بنابراین) افراد با ریش قادر به استفاده از ماسک های مناسب خواهند بود.”

سخنگوی رئیس خاخام اسرائیل گفت که در نظر دارد به یهودیان مذهبی اجازه داده شود که در صورت لزوم این اقدامات را از بین ببرند ، اگرچه این امر ضروری به نظر می رسد ، با این حال گرووتو گفت که به دنبال تصویب چنین رضایت نامه ای بود. “در حال حاضر در دستور کار نیست.”
همچنین در rt.com
نتانیاهو پس از آزمایشات مثبت وزیر بهداشت برای Covid-19 ، جدا از انزوا به سر می برداخبار مرتبط  باند حیوانات مزرعه در نیمه شب از قلم فرار می کند ، مرکز شهر ترکیه را وحشت زده می کند (ویدئو) - اخبار جهانی RT

نخست وزیر بنیامین نتانیاهو هفته گذشته گفت که تعطیلات آتی یهودیان ، مسلمانان و مسیحیان فقط باید با آنها مشخص شود “فقط خانواده هسته ای ،” وی افزود: بستگان سالخورده برای امنیت خود از اینگونه رویدادها مستثنا هستند.

علاوه بر این ، حرکت در اطراف شهر یهودی فوق العاده ارتدکس بنای براک ، در نزدیکی تل آویو ، محدود شده است زیرا این منطقه حدود 30 درصد از موارد تاج گذاری در اسرائیل را در خود جای داده است. از صبح دوشنبه ، اسرائیل در مجموع 8،611 مورد کووید 19 و تعداد تلفات 51 نفر را تأیید کرد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *