اسرائیل در ادامه حملات موشکی و بالون به حماس به «یگان ویژه نیروهای» در غزه حمله کرد (عکس ، فیلم های ویدئویی) – RT World News

ارتش اسرائیل در واکنش به حملات موشکی و انفجار موشک های بالون – هفتمین روز متوالی اعتصابات به داخل محاصره فلسطین ، چندین هدف حماس در غزه را هدف قرار داد ، از جمله یگان “ویژه نیروهای ویژه” نخبه.

به گفته نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) که گفته بود این عملیات به تلافی حملات آغاز شده از غزه در اوایل ماه گذشته انجام شد ، حملات هوایی دیر شب انجام شد. روز

وی گفت: “امروز یک موشک و بالن انفجاری از غزه به اسرائیل پرتاب شد. در پاسخ ، ما به اهداف ترور حماس در غزه حمله کردیم ، از جمله یک مجموعه نظامی متعلق به یکی از آرایه های ویژه حماس ، “ IDF در توییت گفت: “حماس عواقب فعالیت تروریستی علیه غیرنظامیان اسرائیلی را تحمل خواهد کرد.”

در حالی که هیچ گزارشی از خسارت و جراحات در حمله اسرائیل گزارش نشده است ، عکس ها و فیلم ها در رسانه های اجتماعی منتشر شده است که گفته می شود اعتصابات در حال انجام است ، که در آن می توان انفجارهای روشن و ستون های دود را در این افق دید.

به گزارش تایمز اسرائیل ، حمله موشکی که از روز سه شنبه از غزه آغاز شد ، ظاهراً در یک میدان باز در نزدیکی اشکلون فرود آمد و آژیرهای این شهر را راه اندازی کرد و هزاران نفر را که به پناهگاه های بمبی در حال فرار بودند ، فرستاد. در این حادثه زخمی گزارش نشده است.

اخبار مرتبط  ببینید چه کسی صحبت می کند! پومپئو به اتهامات "با انگیزه سیاسی" چین علیه 2 كانادایی كه بعد از دستگیری هوآوی CFO دستگیر شده بودند - اعتراض كرد - RT World News

یک سری حملات حریق و انفجاری بالون که به اسرائیل آغاز شده ، همچنین باعث اعتصاب های مداوم تلافی جویانه از تل آویو در طی هفته گذشته شده است. اگرچه این بالن ها صدمات جدی و صدمات کمی وارد کرده اند ، اما آنها ده ها آتش سوزی را به آتش کشیده اند ، برخی از آنها بر زمین های مزرعه تأثیر می گذارند ، و IDF قول داده است که به ادامه حملات پاسخ دهد.

افزایش اخیر تنش ها میان تل آویو و گروه مبارز حماس – که از سال 2006 بر غزه اداره می شود – مصر را به هم ریخته است ، با ارسال قاهره هیاتی به نوار برای مداخله در مذاکرات بین دو طرف در اوایل هفته. با این حال ، همچنان که خصومت ها به افزایش خود ادامه می دهند ، مذاکرات هنوز به نتیجه نرسیده است. علاوه بر عملیات نظامی ، اسرائیل طی هفته گذشته محموله های سوخت را به غزه متوقف کرده ، یک گذرگاه مرزی کلیدی را بسته و یک منطقه بزرگ ماهیگیری دریایی را در خاک فلسطین تعطیل کرده است.
همچنین در rt.com
پس از اینکه اسرائیل محموله های سوخت را متوقف کرد ، غزه تنها نیروگاه خود را تعطیل کردفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *