اسرائیل قفل انسداد ویروس کرونا را تمدید می کند ، زیرا وزیر دارایی هشدار می دهد که “سقوط” مشاغل – RT World News

با وجود هشدارهای وزیر دارایی مبنی بر اینکه این سیاست شرکتهای کوچک را به مرز سقوط کشانده است ، قفل اسرائیل در سراسر کشور حداقل تا روز یکشنبه تمدید می شود زیرا مقامات گام بعدی را برای بازگشایی تعیین می کنند.

کابینه ویروس کرونا در اواخر سه شنبه شب برای بحث در مورد برنامه خروج از قفل جلسه ملاقات کرد ، که در ماه سپتامبر دوباره در میان موجی از عفونت های جدید اعمال شد ، اما تصمیم گرفت که اقدامات در آخر هفته همچنان ادامه داشته باشد.

“تصمیم برای کاهش محدودیت ها و اجازه خروج تدریجی از قفل نیاز به کاهش مداوم و مشخص در میزان عوارض دارد و رسیدن به آن چند روز طول خواهد کشید.” وزارت بهداشت و نخست وزیر در بیانیه مشترکی پس از جلسه گفتند.




همچنین در rt.com
“بی بی ، شما آینده من را نابود می کنید”: معترضان ضد نتانیاهو از قفل کردن ، درگیری با پلیس در تل آویو سرپیچی می کنند (ویدئو)



در حالی که قفل در محل ثابت خواهد ماند ، کابینه محدودیت ها را برای اجازه دادن به نزدیکان نزدیک برای سفر بیش از یک کیلومتر به منظور شرکت در یک عروسی محدود کرد و محدودیت هایی را که مانع تمرین ورزشکاران حرفه ای است ، برداشته است.

اخبار مرتبط  پکن می گوید س Questionال از روزنامه نگاران استرالیایی بخشی از "اجرای قانون عادی" است - RT World News

جلسه کابینه روز سه شنبه بحث داغی در مورد مسیر بازگشایی داشت ، اسرائیل کاتز ، وزیر دارایی ، هشدار داد “مشاغل کوچک در حال فروپاشی هستند” تحت قفل ، اضافه کردن که اجازه می دهد تا آنها را به دوباره “به سلامتی صدمه نمی زند و به اقتصاد خیلی اضافه می کند.”

مقامات روز پنجشنبه برای بحث بیشتر در مورد لغو اقدامات – از جمله برنامه های بازگشایی رستوران ها ، پیش دبستانی ها و خطوط هوایی – که هفته ها اعتراض شدید ضد دولتی را در سراسر کشور برانگیخته است ، دیدار می کنند ، که هدف آنها صریحاً نخست وزیر بنیامین نتانیاهو است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *