اسرائیل 51 ساختمان فلسطینی را در بیت المقدس شرقی تخریب می کند در حالی که تخریب “به روشی بی سابقه” ادامه دارد – گروه حقوق – RT World News

یک گروه مدافع حقوق فلسطینی گفت که مقامات اسرائیلی در ماه اوت تخریب ها را در بیت المقدس شرقی اشغال کرده و 51 ساختمان فلسطینی را به زمین زدند و 85 نفر را آواره کردند ، بسیاری از آنها کودک بودند.

تخریب خانه هایی که به گفته اسرائیل بدون مجوزهای مناسب ساخته شده اند ، در یک سال انجام شده است “شیوه بی سابقه” در ماه گذشته ، گروه حقوق فلسطینی ، مرکز اطلاعات وادی هیلوه ، در یک گزارش تازه گفت.

مقامات علی رغم شرایط دشوار ویروس کرونا در اسرائیل و به ویژه در بیت المقدس که اسرائیلی ها و فلسطینی ها آن را به عنوان پایتخت ادعا می کنند ، به این روش عمل کرده اند.

در اوایل این هفته ، تلویزیون اسرائیل گزارش داد که این کشور بالاترین میزان سرانه در جهان را دارد. طبق داده های دانشگاه جان هاپکینز ، که روزنامه نگاران تجزیه و تحلیل کردند ، به طور متوسط ​​199.3 مورد تایید شده در روز به ازای هر میلیون نفر ساکن است.

بیشتر سازه های تخریب شده واحدهای مسکونی مسکونی بودند. گروه حقوقی گفت: در مجموع 36 خانه ، پنج م commercialسسه تجاری ، هفت کلبه کشاورزی و سایر امکانات در شهر برداشته شد.

بیش از نیمی از تخریب ها توسط خود مالکان فلسطینی انجام شده است “تحت فشار شهرداری” در حالی که بقیه توسط بولدوزرهای اسرائیلی و سایر ماشین آلات سنگین کوبیده شدند.

اخبار مرتبط  موزه برجسته پاریس پس از تحریم ممنوعیت زن ملبس به لباس برش - عذرخواهی - RT World News
همچنین در rt.com
«تجاوز جدی»: اسرائیل تخریب ساختمانهای مسکونی در کرانه باختری را آغاز می کندقانون سال 2017 تحریم های سختی را برای ساختن سازه های غیرقانونی در این شهر وضع کرد و بیان داشت که عاملان این امر می توانند نه تنها به دلیل تخریب ، بلکه به دلیل ساخت خود نیز متهم شوند.

در اواخر ماه اوت ، سازمان غیردولتی اسرائیلی ، ایر آمیم گفت که 89 خانه فلسطینیان از ابتدای سال در بیت المقدس شرقی تخریب شده است ، در حالی که در کل سال 2019 این تعداد 109 خانه فلسطینی است.

شهرداری قبلاً به تایمز اسرائیل گفته بود كه “دستورات تخریب به روشی عادلانه و مطابق با احکام دادگاه انجام می شود.”
همچنین در rt.com
اسرائیل کلاسهای درس اهدایی اتحادیه اروپا به کودکان فلسطینی را به حراج گذاشتفعالان حقوق بشر اصرار دارند که فلسطینیان ، که 38 درصد از جمعیت بیت المقدس را تشکیل می دهند ، مورد تبعیض قرار می گیرند ، زیرا سیستم ایجاد شده توسط مقامات شهری ، گرفتن مجوز را برای آنها تقریباً غیرممکن می کند و چاره ای جز توسل به غیرقانونی ندارند. ساخت و ساز.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *