اسرار وخیم به عنوان حیوانات مومیایی شده مصر باستان به صورت دیجیتالی “بدون پرده” با تکنیک جدید فاش می شود – RT World News

محققان با موفقیت با استفاده از روشهای جدید ، حیوانات باستانی مومیایی شده بیش از 2000 سال پیش بدون آسیب رساندن به آنها را دیجیتالی کرده اند و برخی از واقعیتهای کاملاً تلخ در مورد مصریان باستان را فاش کردند.

برای قرن ها ، تنها راه برای دیدن زیر موهای زائد مومیایی این بود که به معنای واقعی کلمه حجاب را برگردانید ، و به بسیاری از آثار باستانی در این روند آسیب رساند.

خوشبختانه ، پیشرفت در فن آوری امکان اسکن غیر تهاجمی را فراهم می آورد ، اما با یک گرفتن: پرتوهای x فقط تصاویر 2 بعدی را ارائه می دهند ، در حالی که اسکن سطح CT از نظر وضوح نسبتاً پایین بود.

اما اکنون محققان دانشگاه Swansea در انگلستان از اسکنهای میکرو CT برای کشف عمیق تر از گذشته در مجموعه مصر مرکز خود استفاده کرده اند ، حتی بدون آنکه حتی کوچکترین صدمه ای به آن وارد شود ، و تولید برخی از تصاویر خیره کننده در این فرآیند ، به ما اجازه می دهد نگاهی به عقب بیندازیم. در زمان در سه بعدی کامل.

https://www.youtube.com/watch؟v=KZGR6QVGH4U

“با استفاده از میکرو سی تی ، ما می توانیم بیش از 2000 سال پس از مرگ در مصر باستان ، پس از مرگ بر روی این حیوانات انجام دهیم.” گفت: استاد دانشمند دانشگاه استاد ریچارد جانستون است.

محققان بطور دیجیتالی بقایای گربه مومیایی شده ، مار و پرنده را کشف و کشف نکرده و کشف نکردند و از تکنیک های پیچیده مومیایی سازی استفاده شده برای حفظ این موجودات پرده برداشتند. برخی از مومیایی ها حیوانات خانگی بودند ، برخی دیگر غذاها و بعضی دیگر هنوز هم به خودی خود حیوانات مقدس قلمداد می شدند و در هنگام زنده ماندن و مومیایی کردن پس از مرگ در کنار فرعونیان “خدای زنده” و اشراف مصری پرستش می شدند.

اخبار مرتبط  "رئیس جمهور موقت" بولیوی از انتخابات آینده کناره گیری کرد - یک روز پس از نظرسنجی ، نامزد طرفدار مورالس را نشان می دهد - RT World News

https://www.youtube.com/watch؟v=InUVf_VmFo8

اعتقاد بر این است که بیشتر حیوانات مومیایی شده کشف شده برای گذر ایمن فرد متوفی به زندگی پس از مرگ ، خدایانی را ارائه می دادند.

“با وضوح 100 برابر بالاتر از سی تی اسکن پزشکی ، ما توانستیم شواهد جدیدی از نحوه زندگی و مرگ آنها را جمع آوری کنیم و شرایطی را که در آنها نگهداری می شود ، و دلایل احتمالی مرگ را آشکار کنیم.” محققان می افزایند.

https://www.youtube.com/watch؟v=ToULnSWzR90

گربه احتمالاً یک بچه گربه اهلی شده ، کمتر از پنج ماه در زمان مرگ بود و با قضاوت در مورد دندانهای توسعه نیافته و استخوان فک خود قضاوت می کرد. اعتقاد بر این است که این پرنده یک اسب دریای اوراسیا است و به طول استخوان های کوچک آن قضاوت می کند.

آخر ، اعتقاد بر این است که این مار یک کبرا مصری نوجوان است ، که هنگام شکسته شدن جمجمه آن ، قبل از مومیایی شدن ، انتهای کاملاً مهمی را تجربه کرد. نیش های آن نیز برداشته شد ، به احتمال زیاد برای محافظت از مومیایی کننده.

“یافته های ما بینش جدیدی در مورد مومیایی کردن حیوانات ، دین و روابط انسان و حیوان در مصر باستان کشف کرده است.” دکتر کارولین گریوز-براون ، مجری مصر مرکز مصر اضافه کرد.
همچنین در rt.com
شیرها ، تمساحها و پرندگان مومیایی یافته شده در گورستان مصر باستان (عکس)فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *