اسلک می گوید مایکروسافت با پیاده کردن نرم افزار Teams به مجموعه Office ، قوانین ضد انحصار را نقض می کند – RT World News

اسلک شکایت رقابت را در کمیسیون اروپا علیه غول فناوری مایکروسافت مطرح کرده و این شرکت را به “عمل ضد رقابتی” و “سوء استفاده از تسلط بر بازار خود” متهم کرده است.

Slack ، ابزار ارتباطی کار داخلی ، روز چهارشنبه گفت که مایکروسافت است “غیر مجاز” رفتار طراحی شده است “خاموش کردن رقابت” و در حال نقض قوانین اتحادیه اروپا بود.

به طور خاص ، اسلک با همراهی سرویس رقیب مایکروسافت ، تیم ها ، وارد این سرویس شد “حاکم بر بازار” مجموعه بهره وری مایکروسافت آفیس ، “مجبور شوید آن را برای میلیون ها نفر نصب کنید” و “جلوگیری از حذف آن”
همچنین در rt.com
سرویس کد مایکروسافت GitHub پایین می رود ، و توسعه دهندگان را نمی دانند که کدگذاری آنها به کجا رفته استمایکروسافت آفیس یکی از پرکاربردترین پکیج های خدماتی است که امروزه روی سیستم های رایانه ای از پیش نصب شده است و اغلب حذف نمی شود. از سال 2018 ، مایکروسافت آفیس 155 میلیون مشاغل با استفاده از نرم افزار داشت. جمله Slack به نام Office a “محصول ضعیف ، copycat.”

با اينكه “مطمئن” جاناتان پرنس ، معاون ارتباطات و سیاست های Slack ، در محصول خود اظهار داشت كه این شركت نمی تواند “نادیده گرفتن رفتار غیرقانونی”

“Slack خطر نگه داشتن ایمیل در مایکروسافت ، سنگ بنای Office را نشان می دهد ، به این معنی که Slack قفل مایکروسافت را بر روی نرم افزار سازمانی تهدید می کند.” پرینس افزود.

اخبار مرتبط  ترامپ به مشاور مشاور WH WH كه ادعا كرده است توافقنامه تجارت آمريكا و چين به دليل "پوشش مخفيانه" Covid-19 در پكن "خاتمه يافته است" - RT World News

اسلک در بیانیه خود فقط گفت “رقابت منصفانه و یک زمین بازی را می خواهد” و اینکه این مربوط به دو شرکت مختلف نیست بلکه “پروکسی برای دو فلسفه بسیار متفاوت برای آینده اکوسیستم های دیجیتال.”

کمیسیون اروپا اکنون شکایت اسلک را بررسی خواهد کرد و تصمیم خواهد گرفت که آیا تحقیقات در مورد اقدامات مایکروسافت را مجازات می کند یا خیر.
همچنین در rt.com
منابع هکر می گویند که یک کارمند توییتر با کلاهبرداری بیت کوین در تصاحب حساب های با مشخصات بالا ، مشترک شده استفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *