اسپانیا با پشت سر گذاشتن موج دوم ، 1 میلیون مورد Covid-19 را پشت سر می گذارد و انگلیس روزانه رکورددار آزمایشات مثبت است – RT World News

اسپانیا به اولین کشور اروپای غربی تبدیل شده است که بیش از 1 میلیون مورد ویروس کرونا دارد ، در حالی که انگلیس روز چهارشنبه 26،688 مورد جدید را گزارش کرد – یک رکورد برای این کشور.

براساس داده های وزارت بهداشت این کشور ، با 16973 مورد تایید شده در 24 ساعت گذشته ، تعداد کلی افراد آلوده در اسپانیا به 1،005،295 نفر رسیده است.

علی رغم محدودیت های اعمال شده از سوی دولت ، از جمله وضعیت اضطراری دو هفته ای در مادرید ، فقط در شش هفته دو برابر شد.

بر اساس آمار منتشر شده در روز چهارشنبه ، تعداد کشته ها 156 نفر افزایش یافته و در مجموع تاکنون به 34366 نفر رسیده است. میزان مرگ و میر روزانه بسیار کمتر از 900 رقم ثبت شده در اوج شیوع در اسپانیا در اواخر ماه مارس است.

میزان پذیرش در بیمارستان طی دو هفته گذشته در سراسر اسپانیا 20 درصد و در کاتالونیا با 70 درصد افزایش یافته است. رویترز گزارش می دهد که این افزایش ممکن است بیمارستان های بارسلونا را وادار به تعلیق اقدامات غیر فوری و تمرکز بر بیماران Covid-19 کند.
همچنین در rt.com
دولت اسپانیا از ساعت ممنوع الخروج Covid-19 دیدن می کند ، اما برای افزایش وضعیت هشدار به حمایت مخالفت نیاز داردتعداد عفونت های جدید همچنان در برخی از مناطق اروپا ثبت شده است ، جایی که ایالت ها محدودیت های فزاینده ای را اعمال می کنند.

اخبار مرتبط  جهان پنهان اقیانوس در سیاره کوتوله سرس پتانسیلی را برای داشتن زندگی در اسرار لکه های روشن نشان می دهد - RT World News

ایرلند قرار است از نیمه شب چهارشنبه به اولین کشور اروپایی تبدیل شود که قفل ملی را مجدداً اعمال می کند و محدودیت ها برای شش هفته ادامه دارد.

بریتانیا – جایی که تاکنون 789،229 نفر به آن مبتلا شده اند – روز چهارشنبه بیشترین افزایش روزانه را در موارد جدید داشته است ، زیرا 26،688 آزمایش بیماری مثبت است.
همچنین در rt.com
سیستم آزمایش و ردیابی ایرلند در تعداد زیاد موارد ویروس کرونا مورد سنجش قرار می گیرد191 مرگ دیگر نیز تأیید شده است ، بر اساس داده های دولت ، تعداد کلی کشته ها در سراسر کشور به 44158 نفر رسیده است.

فرانسه همچنین در راه عبور از 1 میلیون مورد تایید شده در این هفته است. پس از گزارش 26676 مورد ویروس کرونا در روز چهارشنبه ، تعداد کل عفونت در آنجا به 957،421 رسیده است.

ایتالیا – که در ابتدا بیشترین شیوع ویروسی را در بهار در اروپا متحمل شد – همچنین در آخرین آمار گزارش شده ، رکورد ملی خود در زمینه عفونت در طی 24 ساعت شکسته شده است ، با 15199 مورد جدید توسط وزارت بهداشت روز چهارشنبه تایید شده است. رکورد قبلی در روز یکشنبه در 11705 ثبت شده بود.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *