اسپانیا جنوبی که توسط تگرگ های اندازه گلفبال واقع شده و سیل های ناشی از آن باعث شده است – RT World News

به طور معمول یک مقصد توریستی برای اروپای شمالی برای لذت بردن از تعطیلات آفتاب در این زمان از سال ، جنوب اسپانیا پس از یک طوفان پدیده و وحشیانه تقریباً بدون هشدار ، به یک بیابانی تقریبا آخرالزمانی کاهش یافت.

طوفان روز سه شنبه چنان شدید بود که باعث شکسته شدن پنجره ها شد ، شاخه های بزرگی از درختان سقوط کرد و باعث ایجاد طغیان فلاش در عرض چند دقیقه شد و گزارش هایی از آبشارها به طبیعت تقریبا کتاب مقدس طوفان می افزاید.

جاری شدن سیل فلش های محلی منجر به قطع برق گسترده در بیش از 7000 نفر در طول شبانه روز شد ، در میان یک غرش ناشنوایان ، هنگامی که تگرگ سنگ های عظیم درختان ، اتومبیل ها ، پنجره ها و هر چیز دیگری را که مایه تاسف است در فضای باز قرار نمی گیرد.

اخبار مرتبط  صدای اکثریت غیر دموکراتیک؟ در میان آشفتگی های جدید هنگ کنگ ، قطعه MSM دانشجویان چینی را که به قطعنامه طرفداری از اعتراض رای دادند - کباب می کند - RT World News

فیلم های عینی عینی از حومه های سیوداد رئال فقط یک نگاه اجمالی از طوفان هولناک را فراهم می کند ، که ساکنان را رها می کردند تا در خیابان ها سرریز شوند.

اخطار هوای نارنجی توسط سازمان هواشناسی کشور به دلیل خطر طوفان به دلیل باران شدید باران در روز چهارشنبه در سراسر کشور صادر شد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *