اسپانیا فشار می آورد تا همه ساکنان خانه سالمندان را ظرف یک هفته واکسینه کند – اخبار جهانی RT

سالوادور ایلا ، وزیر بهداشت ، روز سه شنبه پس از جلسه هفتگی کابینه دولت ، اعلام کرد که انتظار می رود تمام ساکنان خانه سالمندان در اسپانیا این هفته علیه Covid-19 واکسینه شوند.

این کشور برنامه واکسیناسیون گسترده خود را اندکی پس از تأیید آژانس داروهای اروپایی (EMA) در سال دسامبر از استفاده از داروی Pfizer / BioNTech Covid-19 آغاز کرد.

از روز دوشنبه ، اسپانیا 406،000 با اولین دوز واکسن دو بخشی را با موفقیت تلقیح کرد و انتظار می رود مقامات بهداشتی مرحله دوم دوزها را از 18 ژانویه برای بیمارانی که در گروه آسیب پذیر و سالخورده قرار دارند ، آغاز کنند.
همچنین در rt.com
نخست وزیر ضمن هشدار درباره موج سوم کوید ، مصونیت از گله نه هدف اسپانیا استاظهارات وزیر در پی ضربه شدید برف در حین طوفان فیلومنا در اسپانیا بود که باعث اختلال جدی در حمل و نقل شد. با این حال ، ایلا روشن کرد که واکسیناسیون علی رغم عوارض مربوط به آب و هوا ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط  ژاپن وضعیت اضطراری Covid-19 را برداشته و چشم به بسته محرک جدید - RT World News

اسپانیا با توزیع واکسن رویکرد سختگیرانه ای را در پیش گرفته است ، ایللا اعلام کرد که این کشور ثبت نام افرادی را که از واکسینه شدن امتناع می کنند تنظیم می کند و آن را با سایر کشورهای اتحادیه اروپا به اشتراک می گذارد. دولت سریعاً اظهار داشت که واکسیناسیون اجباری نخواهد بود.
همچنین در rt.com
اسکی و سورتمه سواری اسپانیایی در خیابان های مادرید در حالی که کولاک های عجیب 3 نفر را کشت (VIDEOS)این کشور در حال حاضر با موج سوم خود مبارزه می کند. عفونت های کووید -19 از ابتدای شیوع همه گیر ، بیش از 52000 مرگ و میر از دو میلیون نفر گذشته است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *