اسپانیا قصد دارد برای تضمین بخشی از درآمد کارگران ، برنامه کار خود را تا سال 2021 گسترش دهد – RT World News

یولاندا دیاز ، وزیر کار ، روز دوشنبه گفت ، دولت اسپانیا در حال بررسی این طرح برای اجرای برنامه ERTE در سراسر کشور تا سال 2021 است.

“تاریخ باز است ، اما احتمال دارد [December 31] مناسب ترین نیست ، و ما باید کمی فراتر از آن گسترش دهیم “ دیاز به یک تلویزیون دولتی اسپانیا گفت.

وی خاطرنشان کرد که ممکن است این تمدید برای صنایع مختلف طولانی تر باشد. به عنوان مثال صنعت گردشگری تا زمانی که به آن نیاز داشته باشد از این طرح بهره مند می شود.

این طرح که قرار بود در 30 سپتامبر به پایان برسد ، 70 درصد از حقوق پایه شش ماه اول کارگران خشمگین را ارائه می دهد. برای ماههای بعدی به 50 درصد کاهش می یابد.

دیاز در تاریخ 3 سپتامبر گفت که این طرح تا زمانی که لازم باشد تمدید می شود ، افزود که این کلید موفقیت مکانیسم است. “قرار دادن تاریخ پایان در آن پوچ است” او به ایستگاه رادیویی IB3 گفت.
همچنین در rt.com
نخست وزیر اسپانیا پیشنهاد می کند 2000 نیرو برای کمک به مناطق در ردیابی پرونده های Covid-19 اعزام کنداخبار مرتبط  قطع کردن آن نزدیک! ناسا نشان می دهد که سه سیارک ورودی در این هفته فقط در این ماه مشاهده شده اند - RT World News

وزیر معتقد است که افت به 50 درصد “عمیقا ناعادلانه” بوده است ، زیرا این یک کاهش چشمگیر در درآمد است. “ما می خواهیم حفاظت را در 70 درصد حفظ کنیم” گفت دیاز ، نماینده مجلس با شریک ائتلاف چپ یونیداس پودموس (با هم می توانیم).

این برنامه در ماه مارس برای کمک به کارمندان و کارفرمایان ارائه شد ، در میان قفل شدید ویروس کرونا در اسپانیا. به گزارش رویترز ، در حدود 3.4 میلیون نفر در اوج بیماری همه گیر حمایت کرد.

دولت گفت که از ماه سپتامبر ، تعداد کارگران ثبت نام شده در این طرح به حدود 620،000 نفر رسیده است. روزانه حدود 5000 نفر از این برنامه بیرون می آیند ، بیشتر کسانی که در صنایع آسیب دیده مشارکت نداشته اند مرتبط با جهانگردی هستند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *