اسپانیا ممنوعیت سیگار کشیدن خارج از منزل و کلوپ های شبانه و دیسکوها را به عنوان سنبله Covid-19 خاموش می کند – RT World News

مادرید مجموعه جدیدی از اقدامات ضد را خاموش کرده است و برخی از مکان های عمومی را تعطیل کرده و سیگار کشیدن را در خیابان ممنوع می کند بدون اینکه مسافت اجتماعی داشته باشد. این در حالی است که هر روز حدود 3000 مورد جدید Covid-19 گزارش می شود.

محدودیت های جدید سراسر کشور در روز جمعه توسط سالوادور ایلای وزیر بهداشت اسپانیا اعلام شد. این مقام مسئول زمانی دقیق اعلام نکرده است که چه محدودیت هایی به مرحله اجرا در بیایند و فقط می گویند که این کار ظرف چند روز آینده انجام می شود.

ایلا تأکید کرد ، جوانان باید بسیار مراقب باشند ، و از آنها خواست تا نشان دهند “انضباط” و دنبال کنید “اقدامات ، دقیقاً مانند افراد مسن در حال انجام است.”
همچنین در rt.com
بریتانیا 14 روزه قرنطینه خود را برای مسافران از فرانسه و هلند وضع می کند ، به دلیل عدم پوشیدن ماسک ، جریمه ها را دو برابر می کنداین محدودیت ها شامل تعطیلی کلوپ های شبانه ، تالارهای رقص و دیسکوها و قوانین سختگیرانه در مورد رستوران ها و بارها است. به عنوان مثال ، ساعت باز شدن آنها محدود خواهد بود و تعداد مشتریانی که می توانند در یک زمان دریافت کنند تنظیم می شود.

اقدامات ضد coronavirus همچنین شامل ممنوعیت استعمال سیگار در اماکن عمومی و محاصره در فضای باز است که افراد سیگاری نتوانند فاصله مناسب بین یکدیگر را حفظ کنند. محدودیت های مشابه در مورد استعمال دخانیات توسط دو منطقه اسپانیا ، گالیسیا و جزایر قناری اعمال شده است.

اخبار مرتبط  N. کره جنوبی اعلام کرد اولین مورد مظنون کروناویروس و "حداکثر سیستم اضطراری" در واقع ممکن است به این مسئله بدتر شود - RT World News

در خانه های بازنشستگی و سالمندان ، که ثابت شده است که به ویژه در معرض شیوع کشنده Covid-19 هستند ، کلیه ساکنان و کارمندان جدید از نظر اجباری از نظر ویروس آزمایش می شوند. بازدید کنندگان روزانه به یک نفر محدود می شوند و سفرهای مسافرتی نیز محدود خواهد شد.
همچنین در rt.com
ماسک صورت در خانه: آخرین نشانه ای مبنی بر اینکه مقامات بهداشت عمومی هرگونه دیدگاه را از دست داده اندمحدودیت های جدید در شرایطی رخ می دهد که اسپانیا – یکی از کشورهای که تحت تأثیر وخیم ترین اتحادیه اروپا قرار دارد – شاهد افزایش تجمع روزانه آن است. طی 24 ساعت گذشته نزدیک به 3000 مورد جدید در کشور شناسایی شده است. در کل ، بیش از 350،000 پرونده Covid-19 ، از جمله بیش از 28000 کشته ، به ثبت رسیده است.

آخرین آمار ارقام دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد که در سطح جهانی ، کاوید -19 ردیابی دقیقاً زیر 21 میلیون علامت گذاری شده است و بیش از 760،000 کشته در آن رخ داده است. ایالات متحده ، برزیل و هند همچنان بدترین کشورها هستند که تقریباً نیمی از موارد شناسایی شده را شامل می شوند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *