اسپانیا می تواند آزمایش کروավիրویروس را بدون علائم کاهش دهد زیرا افراد مبتلا به علائم کاهش می یابند – RT World News

امیدها در حال افزایش است که ممکن است اقدامات پس انداز در اسپانیا پس از آنکه ارقام نشان می دهند که کشور “به اوج رسیده است” با حرکت خوش بینی آزمایشی در اروپا ، آرام شود.

وزیر امور خارجه این کشور اعلام کرد: اسپانیا آزمایش Coronavirus را به افرادی که علائم آنها کم است ، نشان می دهد زیرا سرعت جدید عفونت در این کشور کند است. روز یکشنبه ، 647 کشته در 24 ساعت گزارش شده است – نیمی از میزان ثبت شده در هفته گذشته.

وزیر امور خارجه آرانچا گونزالز به ایستگاه تلویزیونی آنتن 3 گفت:وی افزود: “ما خودمان را برای اسقاط آماده می کنیم ، برای این مهم است که بدانیم چه کسی آلوده است تا بتواند به تدریج قفل شهروندان اسپانیایی را بالا ببرد.”

وی افزود: شرکت های اسپانیایی هفته ای 240،000 کیت تست تولید می کردند و همچنان در حال افزایش ظرفیت بودند.
همچنین در rt.com
با نزدیک شدن به عفونت های فعال به 1 میلیون نفر – تعداد مرگ و میر جهانی Covid-19 به بالای 70،000 نفر – دانشگاه جان هاپکینزاخبار مرتبط  ایران پس از خواندن شعر رهبر ترکیه که ادعا می کند استان های ایران بخشی از جمهوری آذربایجان هستند ، اردوغان را مورد انتقاد قرار می دهد - RT World News

همكار گونزالس ، سالوادور ایلای وزیر بهداشت ، گفت كه اسپانیا می خواست با ورود این كشور در چهارمین هفته حبس خود ، كند شدن كرونا را تقویت كند.

در جای دیگر ، ایتالیا کمترین میزان تلفات روزانه خود را برای بیش از دو هفته ثبت کرد ، زیرا 525 نفر در روز یکشنبه به این ویروس تسلیم شدند.

آلمان با مرگ 92 روز گذشته ، در کمترین تعداد مرگ خود را در یک هفته ثبت کرد. برلین برنامه ریزی برای پایان دادن به بستن قفل را در 19 آوریل اعلام کرد ، میزان مرگ و میر فرانسه نیز برای دومین روز کاهش یافته است. دولت اتریش فاش كرد كه قصد دارد مجدداً بازگشایی مغازه ها را از هفته آینده آغاز كند ، زیرا نشانه ای دیگر از موج آزمایشی موجی كه از اوایل چرخش در اروپا شروع می شود ، آغاز شده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *