اسپانیا وضعیت اضطراری اعلام کرد ، برای جلوگیری از افزایش میزان عفونت Covid-19 ممنوعیت رفت و آمد در سرتاسر کشور وضع کرد – RT World News

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز روز یکشنبه با اعلام موج ویروس کرونا در اسپانیا ، با اعلام اختیارات دولت خود برای محدود کردن آزادی های اساسی و ایجاد قانون منع رفت و آمد در شب ، دومین وضعیت اضطراری سراسری را اعلام کرد.

وضعیت اضطراری به مدت 15 روز ادامه خواهد داشت و در صورت تصویب این تمدید توسط پارلمان ، می تواند تا 9 مه تمدید شود.

به مردم سراسر اسپانیا دستور داده شده است که از ساعت 11 شب تا 6 صبح در خانه ها بمانند ، در حالی که اجتماعات به شش نفر محدود شده است. به مقامات محلی اختیاراتی داده شده است که سفر به داخل و خارج از جوامع خود را محدود کنند.
همچنین در rt.com
مناطق اسپانیا از دولت می خواهند تا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، منع رفت و آمد مبرم را اعمال کنداخبار مرتبط  آتش سوزی آتش سوزی در منطقه محرومیت چرنوبیل حلقه می زند ، و فقط TWO MILES از نیروگاه هسته ای فلج شده را خاموش می کند (عکس ، VIDEO) - RT World News

مانند بسیاری از کشورهای اروپایی ، اسپانیا برای مهار سریع احیا contain سریع Covid-19 تلاش کرده است. نخست وزیر سانچز وضعیت را گسترش بیماری دانست “مفرط،” توجه داشته باشید که “تمام اروپا قبلاً اقداماتی را برای محدود کردن حرکت انجام داده است” از مردم.

دولت امیدوار است که محدودیت های شدیدتر به کاهش 25 مورد در هر 100000 نفر کمک کند. این تعداد در حال حاضر بیش از 400 در 100000 است. “ما یک سفر طولانی در پیش داریم” سانچز گفت.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *