اسکن کد QR سلامت دیجیتال برای مسافران استفاده کننده از خدمات راه آهن در پکن اجباری می شود – RT World News

مقامات این شهر گفتند که در میان افزایش موارد Covid-19 در استان هبی در نزدیکی ، استفاده از سرویس سلامتی سوار در پکن ، مانند Uber یا Didi Chuxing محلی ، بدون اسکن کد سلامتی شما امکان پذیر نخواهد بود.

روزنامه دولتی گلوبال تایمز گزارش داد ، از روز دوشنبه ، رانندگان قادر خواهند بود خدمات را به کسانی که حاضر به نمایش و اسکن کدهای QR خود نیستند ، رد کنند.

سیستم QR کد سلامت مبتنی بر رنگ برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ، که برای اولین بار در ووهان چین بیش از یک ماه قبل گزارش شد ، در ماه فوریه در پکن و بیش از 100 شهر دیگر معرفی شد.

این برنامه به طور خودکار کدی برای کاربر ایجاد می کند. آ ‘سبز’ یکی به این معنی است که آنها آزادانه در اطراف پایتخت پرسه می زنند ، در حالی که ‘زرد’ و ‘قرمز’ کدها خواستار انزوای خود یا قرنطینه تحت نظارت هستند.
همچنین در rt.com
Alibaba برای ایجاد بستری برای تلقیح واکسن کرونا ویروس با شرکت Sinovac همکاری می کندکدهای رنگی از آنجا که برای ورود به رستوران ها و مراکز خرید و خرید بلیط هواپیما و قطار از جمله موارد دیگر لازم است ، بخشی از زندگی روزمره در پکن شده است. بیش از 29 میلیون نفر در برنامه کد سلامت ثبت نام کرده اند ، مقامات در ماه ژوئن اعلام کردند ، که چندین میلیون بیشتر از کل جمعیت پکن است.

اخبار مرتبط  جاسوسان اسرائیلی گفته می شود که القاعده دومین فرمانده القاعده را در ایران 3 ماه پیش کشته است ... و همه کشورهای درگیر مادر را تا الان نگه داشته اند؟ - اخبار جهانی RT

این سیستم با وجود نگرانی در مورد حریم خصوصی و ترس از اینكه اشتباهات منجر به محدود شدن افراد سالم شود ، اجرا شد. همچنین این زندگی برای افراد مسن که همیشه به اندازه نسل های جوان اهل فن نیستند ، پیچیده است.

پکن پس از کشف خوشه جدیدی از ویروس در هبی ، استان پیرامون پایتخت ، اخیراً محدودیت های Covid-19 خود را تشدید کرد. از 69 مورد ویروس کرونا ویروس جدید گزارش شده در چین در روز یکشنبه ، 46 مورد در هبی بوده است.
همچنین در rt.com
چین پس از 63 عفونت منتقل شده از ویروس کوویید در نزدیکی پایتخت ، تجمع و سفر در مرکز منطقه را ممنوع می کنددر اوایل این هفته ، پکن همه عبادتگاهها را بست و دسترسی به بزرگراهی که به شهر اصلی هبی شیجیاژوانگ منتهی می شود را محدود کرد و در عین حال با آزمایش گسترده مردم ادامه داد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *