اسکیت “خدا به جوان مهاجر خاورمیانه ای تجاوز می کند” در تلویزیون دولتی ایرلند خشم کلیسای کاتولیک را برانگیخته – اخبار جهانی RT

طرحی کمدی که خداوند را به عنوان یک متجاوز به تصویر می کشد ، که در برنامه شمارش معکوس شب سال نو توسط صدا و سیمای ملی ایرلند پخش شد ، با واکنش خشمگین اسقف های کاتولیک این کشور روبرو شد.

گزارش اخبار مسخره در حالی پخش شد که بینندگان در ایرلند قفل شده به ایستگاه تلویزیونی دولتی سر می زدند تا سرانجام از سال 2020 خداحافظی کنند. در این کلیپ جنجالی ، یک مرد پیر با روپوش سفید ، موهای سفید و ریش بلند سفید ، دیده می شود كه توسط یكی از اعضای پلیس ایرلند از دادگستری و به داخل ماشین پلیس كشیده شده است.

“در یک مکاشفه تکان دهنده دیگر در این سال ، خدا آخرین شخصیتی شد که در رسوایی های آزار جنسی مداوم دست داشته است” یک خواننده خبر در صداگذاری توضیح می دهد.

این پنج میلیارد ساله متهم شد که خودش را مجبور به مهاجری جوان از خاورمیانه کرده و گفته می شود او را برخلاف میل خود آغشته کرده است.

“او به دو سال حبس با تعلیق 24 ماه گذشته محکوم شد” صدابردار اضافه کرد ، و در قوانین مجازات ناخوشایند ایرلند لذت برد.

نقش خواننده خبر را صداوسیمای پیشکسوت Aengus Mac Grianna بازی کرد ، که سالها در پوشش خبری RTÉ کار می کرد. این طرح کاری از اخبار طنز Waterford Whispers News بود که توسط RTÉ برای تولید محتوا برای نمایش سال نو استخدام شد.

این طرح واکنش خشمگینانه رئیس کلیسای کاتولیک در ایرلند ، اسقف اعظم ایمون مارتین را که به دلیل پخش این شوخی ، تلویزیون دولتی را منفجر کرد ، برانگیخت.

“من شوکه شده ام که تهیه کننده / سردبیر NYE Countdown Show متوجه نشده است که یک گزارش اخبار مسخره که خدا را به تجاوز و گزارش زندان خود متهم می کند ، چقدر اهانت آور است” اسقف اعظم مارتین گفت.

این کلیپ ظالمانه باید فوراً برداشته شود و همه افراد حسن نیت آن را نکوهش کنند.

“پخش چنین کلیپ عمیقا توهین آمیز و کفرآمیز درباره خدا و مادر مقدس مادر ما در فصل کریسمس برای همه کاتولیک ها و مسیحیان توهین آمیز است” او اضافه کرد.

اسقف اعظم دوبلین ، درموت فارل ، RTÉ را نیز متهم كرد و آن را متهم كرد “تمسخر الهی” و از “بی اهمیت کردن قربانیان تجاوز”.

بسیاری از کاربران توییتر خیلی سریع در کنار رهبران کلیسا قرار گرفتند و RTÉ را به دستفروشی متهم کردند “زباله های توهین آمیز” در حالی که همچنین مردم را متوقف می کنند برای پرداخت هزینه مجوز تلویزیون که بودجه پخش کننده ملی است.

اخبار مرتبط  تیخانوفسایا از اتحادیه اروپا می خواهد كه انتخابات "تقلب" بلاروس را به رسمیت نشناسد ، قول داد كه منجر به "انتقال صلح آمیز قدرت" شود - RT World News

“واقعاً وحشتناک. وضعیت مطلق صدا و سیمای عمومی ما “ یک نفر گفت “همه کاتولیک ها باید هزینه مجوز تلویزیون خود را پرداخت کنند” دیگری اضافه شده است.

این خشم به کلیسای کاتولیک محدود نبود زیرا بسیاری از افراد در حوزه سیاسی نیز خشم خود را از این پخش نشان دادند.

وزیر ارشد آموزش و پرورش خاص Josepha Madigan طرح را به دلیل سبک تجاوز جنسی منفجر کرد. “طنز قسمت مهمی از آزادی بیان است ، اما من بسیار نگران شوخی های بد دهنی در مورد موضوعی جدی مانند تجاوز جنسی هستم ،” او به ایرلندی دیلی میل گفت.

واقعاً یک شب سال نو بود که باید RTÉ را فراموش کرد زیرا طرح خدا تنها بحثی نبود که برای این برنامه رخ داد. به طرز شگفت انگیزی ، نمایش شمارش معکوس سال نو موفق به شمارش معکوس برای سال 2021 نشد زیرا مهمانان استودیو مشغول گفتگو در مورد قهرمانان خود در سال 2020 بودند. سپس برنامه پس از ورود 2021 به شمارش معکوس 30 ثانیه ای کاهش یافت. نیازی به گفتن نیست که بسیاری از بینندگان راضی نبودند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *