اسکی و سورتمه سواری اسپانیایی در خیابان های مادرید در حالی که کولاک های عجیب 3 نفر را می کشد – VIDEO – RT World News

بسیاری از مردم مادرید از تماس مقامات برای ماندن در خانه غافل شدند و برای انجام فعالیت های زمستانی به بیرون جمع شدند ، زیرا پایتخت اسپانیا با بزرگترین بارش برف در نیم قرن فلج شد و سه کشته برجای گذاشت.

طوفان فیلومنا ، که مادرید را زیر رکورد 50 سانتی متر برف در روز جمعه به خاک سپرد ، برای این شهر یک فاجعه شد.

وزیر امور خارجه فرناندو گراند-مارالاسکا روز شنبه گفت که کولاک باعث حداقل سه کشته در شهر و مناطق اطراف آن شده است. یک زن و مرد پس از آنکه رودخانه متورم آن را رانده در ماشین غرق شد ، در حالی که یک فرد بی خانمان در اثر مرگ یخ زد.

اما پس از کنار آمدن با شوک اولیه ، بسیاری از ساکنان شهر از شرایط جوی غیرمعمول خوشحال شدند.

ویدئوها در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که مردم شاد درگیر جنگ های گسترده گلوله برفی در مرکز پایتخت هستند.

اخبار مرتبط  داعش مسئولیت حمله موشکی به پالایشگاه نفت عراق را بر عهده گرفت - اخبار جهانی RT

دیگران شامل افرادی بودند که در خیابان های پوشیده از برف روی اسکی حرکت می کردند و حتی یک نفر با سورتمه توسط سگ ها کشیده شد. آدم برفی و سایر مجسمه ها در مناطق مختلف مادرید ساخته شده اند.

بارش شدید برف منجر به بسته شدن فرودگاه مادرید-باراخاس و قطع ارتباط سریع راه آهن پایتخت با شهرهای جنوب شرقی آلیکانته و والنسیا شد.

ترافیک داخل مادرید به بن بست رسید. بیش از هزار اتومبیل ساعت ها در برف گیر افتادند و نیروهای نظامی برای کمک به آنها در آنجا مستقر شده اند.
همچنین در rt.com
برف سنگین مانع از بزرگداشت سالگرد انقلاب اسلامی ایرانی ها نمی شود ، زیرا روحانی می گوید “ملت زانو را خم نکرد”این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *