اطلاعات کره جنوبی می گوید “هیچ نشانه ای” وجود ندارد که کیم جونگ اون جراحی قلب داشته باشد – RT World News

آژانس جاسوسی سئول به سایر مقامات ایالتی پیوسته است تا شایعات پیرامون سلامتی رهبر کره شمالی کیم جونگ اون را فاش کند و اصرار دارد که دلیلی وجود ندارد که اعتقاد داشته باشد او تحت عمل جراحی قلب قرار گرفته است زیرا گمانه زنی ها از مرگ خودداری می کنند.

“شواهدی برای ناهنجاری سلامتی کیم جونگ اون وجود ندارد” به گزارش Yonhap News ، سرویس اطلاعات ملی صبح روز چهارشنبه اعلام کرد ، و افزود که دیده شده است “علائم جراحی قلب وجود ندارد.”

این تکذیب بعد از سه هفته حدس درباره رهبر کره شمالی انجام می شود ، که پس از انجام عمل جراحی شایعه شده بود که در وضعیت وخیم قرار دارد ، در حالی که سایر گزارش ها حاکی است که وی ممکن است در “حالت رویشی،” آلوده به Covid-19 ، و یا حتی مرده است. گرچه کاخ آبی ریاست جمهوری کره جنوبی پیش از این ادعا را شک کرده بود و نشان می داد که از نظر بهداشت و یا فعالیت های کیم چیزی غیر از حد معمول ندیده است ، ظهور رهبر در هفته گذشته در چشم مردم ظاهر شد و برخی از شایعات شدیدتر را استراحت کرد.
همچنین در rt.com
شایعات کیم هرگز نمی میرد: “فیلم” رهبر کره شمالی “زنده شد – شواهد” از جراحی قلباخبار مرتبط  انفجار از گذشته؟ زمین MINIMOON جدید بدست می آورد و می تواند بقایای یک موشک قدیمی باشد - اخبار جهانی RT

علیرغم شواهد روشن مبنی بر اینکه کیم هیچ مرده یا به شدت بیمار نبود ، با این حال ، رسانه های حدس و گمان رسانه ها همچنان گزارش هایی را مبنی بر اینکه احتمالاً هنوز تحت عمل جراحی قرار گرفته است – ادامه می دهند – برخی از آنها با اشاره به “علامت مرموز” بر روی بازوی رهبر ، گفته می شود که یک سوراخ سوزن است. اما ظاهراً سئول این نسخه از داستان را خریداری نمی کند ، با این که مقامات کره جنوبی دوباره آب سرد را به شایعات پرتاب می کنند.

سرویس اطلاعات خاطرنشان كرد كه كیم تاكنون در سال 2020 تنها 17 بار در سالهای عمومی ظاهر شده است ، به مراتب كمتر از 50 مورد در سالهای گذشته ، اما نتیجه گرفته است كه رهبر به احتمال زیاد در امور داخلی و همچنین تأثیرگذاری متمرکز است. Covid-19 ، اگرچه پیونگ یانگ ادعا می کند که یک مورد ویروس در مرزهای خود را تأیید نکرده است.
همچنین در rt.com
کیم جونگ اون مدال جنگ جهانی دوم را که پوتین چند روز پس از انتشار شایعات DEATH توسط رسانه های غربی منتشر کرده ، می پذیردفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *