اعتراض ضد اسلام در اسلو با پارگی قرآن و درگیری بین معترضین و پلیس (عکسها ، فیلم ها) به پایان می رسد – RT World News

یک گروه ضد اسلام نروژی روز شنبه دست به تظاهرات زدند و در نهایت یک فعال در حال پاره کردن صفحات یک قرآن بود. این رویداد پس از درگیری با معترضین که موفق به دور زدن محیط پیرامونی پلیس شدند ، پیچیده شد.

این تجمع در بیرون ساختمان پارلمان در اسلو توسط گروهی به نام “اسلامی سازی نروژ را متوقف کنید” یا SIAN ترتیب داده شد. برخی از تجمعات گذشته آنها با درگیری بین اعضای گروه و مخالفان سیاسی آنها به پایان رسیده است. پیش از رویداد شنبه ، پلیس در صحنه بسیار حضور داشت.

هنگامی که یک فعال زن نسخه ای از قرآن را نگه داشت و صفحات کتاب مقدس اسلامی را پاره کرد ، اعتراض به خشونت افزایش یافت. معترضان عصبانی سپس حمله را آغاز کردند و پلیس با عجله به مداخله پرداخت. گفته می شود که یک نفر زخمی شده و چندین نفر دیگر دستگیر شده اند.

قبل از این نزاع ، تقریباً دو ساعت تجمع مسالمت آمیز بود ، در حالی که معترضین با سر دادن شعار ، آواز و گوش دادن به رهبر SIAN ، لارس ثورسن ، هنگام سخنرانی در سخنرانی خود پیامبر اسلام اسلام را به عنوان “پیامبر دروغین”.

پیش از این یک سد امنیتی ایجاد شده بود تا طرف های رقیب را از هم جدا کند و نظم را حفظ کند. هرچه اوضاع پرتنش تر و پرتنش تر شد ، مأموران اجرای قانون در چندین نوبت از اسپری فلفل استفاده کرده و معترضین را که سعی در عبور از خط داشتند ، عقب رانده کردند.

اندکی پس از واقعه پارگی قرآن ، اعتراض پایان یافت. فعالان SIAN توسط پلیس اسیر شدند ، در حالی که به معترضین اجازه داده شد که در صحنه بمانند.

اخبار مرتبط  N. کره جنوبی اعلام کرد اولین مورد مظنون کروناویروس و "حداکثر سیستم اضطراری" در واقع ممکن است به این مسئله بدتر شود - RT World News

در اوایل هفته جاری ، یک شیرین کن قرآن توسط اعضای یک گروه محلی ضد اسلام باعث خشم مردم جامعه مسلمانان در مالمو شد و به شورش های کاملاً گسترده تبدیل شد.
همچنین در rt.com
ناآرامی های خشونت آمیز در مالمو ، سوئد پس از شیرین کاری قرآن ، پلیس گفت که آنها “هیچ کنترلی” بر اوضاع ندارند (عکس ها ، فیلم ها)فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *