اعتراض پرستاران اسپانیایی در مادرید ، خواستار پایان دادن به “سوuses استفاده” در محل کار در میان بیماری ویروس کرونا (VIDEO) – اخبار جهانی RT

صدها پرستار روز دوشنبه در مادرید گردهم آمدند و تعطیلات ملی اسپانیا را با اعتراض به شرایط نامناسب کار جشن گرفتند. کارکنان بهداشت بارها از ضعف ایمنی و ناامنی شغلی در طی شیوع بیماری شکایت داشته اند.

در حالی که اسپانیایی ها روز کلمبوس را جشن می گرفتند ، شهر مادرید وارد یک وضعیت اضطراری شد. این دستور روز جمعه توسط دولت اسپانیا صادر شد و شاهد ممنوعیت خروج ساکنان پایتخت از شهر و حتی گردهمایی های خارج از منزل که به گروه های شش نفره محدود می شود ، در تلاش برای جلوگیری از تجدید حیات Covid-19 است.

با این حال ، صدها پرستار بر خلاف محدودیت ها در میدان پورتا دل سل جمع شدند و از دولت منطقه خواستار بهبود شرایط کار خود شدند.

https://www.youtube.com/watch؟v=OWLK1G0maeM

آنها با در دست داشتن علائم و پلاکاردهایی خواستار افزایش حقوق ، استخدام بیشتر و پایان دادن به قراردادهای ساعت صفر و همچنین پایان یافتن نامشخص بودند “سو ab استفاده” و “تهدید” آنها گفته می شود که در محل کار با آنها روبرو شده اند.

“ما از نقض مداوم و روزافزون حقوق اجتماعی خود رنج می بریم” یک معترض به آژانس خبری ویدئویی RT ، Ruptly گفت. “سو Ab استفاده ، تهدید ، عدم امنیت شغلی ، مدیریت ضعیف و همه اینها بر کیفیت مراقبت های ما از بیماران تأثیر می گذارد.”

تظاهرات روز دوشنبه اولین باری نیست که آنها از زمان شروع شیوع ویروس کرونا به خیابانها ریخته اند. در ماه آوریل ، در حالی که اسپانیا بیشترین تعداد کارکنان بهداشتی و درمانی را در جهان ثبت کرده است ، پرستاران و سایر کارگران ضروری یک کمپین آنلاین ترتیب دادند و یک ماه بعد به خیابان های مادرید آمدند و خواستار تجهیزات محافظتی بیشتر و بهبود شرایط محیط کار شدند.

اخبار مرتبط  آیا سقوط مالی Covid-19 زمان مناسبی برای کاهش 40 درصد بودجه ارتش برای هند است؟ اگر درست بازی شود ، ممکن است باشد - RT World News

ایزابل آیوسو ، نخست وزیر منطقه مادرید ، پیش از این اعتراضات را انگیزه های سیاسی خوانده بود.

پرستاران تنها معترضانی نبودند که روز دوشنبه به خیابان ها آمدند. گروه کوچکی از تظاهرکنندگان در اعتراض به اقدامات جدید قفل در یک گردهمایی که توسط حزب پوپولیست Vox برگزار شد ، در پایتخت اسپانیا تجمع خودرویی برگزار کردند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *