اعتراض پس از اینکه سوپرمارکتهای زنجیره ای به کارمندان کانادایی گفتند که نمی توانند کوکنار یادآوری را بپوشانند – چرخش اخبار جهانی RT

فروشگاه های مواد غذایی زنجیره ای Whole Foods Market به رسانه های کانادایی گفتند که نمادی که برای یادآوری افتادگان در آستانه روز یادبود استفاده شده با قوانین کد لباس آن مطابقت ندارد. پس از اعتراض ، این شرکت ممنوعیت را فعال کرده است.

بازار غذاهای کامل مستقر در ایالات متحده آمریکا مارک شده است “چندش آور” و متهم به “تلاش برای بیدار شدن” بعد از اینکه رسانه ها گزارش دادند که کارکنان زنجیره مواد غذایی در کانادا نمی توانند خشخاش قرمز بپوشند ، زیرا گفته می شود این قوانین قوانین لباس را نقض می کند.

برای احترام به اعضای نیروهای مسلح که در جنگ ها کشته شده اند ، خشخاش به طور سنتی در انگلیس و همچنین کانادا و دیگر کشورهای مشترک المنافع پوشیده می شود. با این حال ، این ژست در سال های اخیر به طور فزاینده ای سیاسی شده است.
همچنین در rt.com
کشورهای دیگر بدون هیچ مشکلی برای مردگان خود احترام می گذارند ، اما مجریان تلویزیون انگلیس نمی توانند خشخاش بپوشند بدون اینکه کسی “آزرده شود”این پرونده پس از گزارش رسانه های کانادایی در مورد شکایت یکی از کارمندان Whole Foods مطرح شد.

هنگامی که شرکت برای توضیح از او خواسته شد ، به خبرگزاری محلی CBC تأیید کرد که یک خشخاش با سیاست کد لباس مطابقت ندارد ، اما جزئیات بیشتری ارائه نکرد.

این خبر با واکنش شدید آنلاین ، از جمله داگ فورد ، نخست وزیر دولت انتاریو روبرو شد.

“نفرت انگیز و شرم آور است که Whole Foods خشخاش را برای کارمندان خود ممنوع کرده است ،” او گفت.

وی گفت: “فداکاری کانادایی ها در گذشته این آزادی را دارد که امروز یک زنجیره مواد غذایی آمریکایی احمقانه عمل کند. بیایید به Whole Foods بگوییم که دیگر تلاش نمی کند Woke Foods باشد ، “گفت ارین اتول ، رهبر مخالفان کانادا.

اخبار مرتبط  سازمان دیده بان رم اتومبیل به دروازه مسجد جامع مکه ، راننده عربستانی سعودی در "وضعیت غیرطبیعی" دستگیر شد - RT World News

از دیگر منتقدان برجسته ممنوعیت خشخاش می توان به سفیر کانادا در سازمان ملل ، باب رئیس ، اشاره کرد دارای برچسب حرکت “ظالمانه.”

جگمیت سینگ ، رهبر حزب جدید دموکراتیک کانادا نیز وزن خود را اعلام کرد و گفت: “این اشتباه بود وقتی آنها كاركنان را كه حمایت از Black Lives Matter را پشتیبانی می كردند ممنوع كردند و ممنوعیت خشخاش اشتباه است.”

گفته می شود که Whole Foods 8000 دلار به لژیون رویال کانادا ، سازمانی که از جانبازان حمایت می کند ، کمک می کند. این شرکت همچنین به رسانه ها گفت كه كارمندان آن همچنان در 11 نوامبر سكوت سنتی را حفظ خواهند كرد.

به گفته وزیر امور ایثارگران کانادا ، لارنس مک آولای ، که گفت وی در مورد این موضوع با Whole Foods صحبت کرد ، این شرکت بعداً موضع خود را در مورد ممنوعیت خشخاش تغییر داد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *