اعتصاب انگلیس برای تضمین واكسنهای بالقوه Covid-19 با J&J و Novavax معامله می كند – RT World News

بریتانیا دو مورد دیگر را برای تأمین واكسنهای Covid-19 منعقد كرده است ، و از طریق جانسون و جانسون و نوواكك شلیك كرده است ، اما صندلی وظیفه واكسن انگلیس تأیید كرده است.

پس از این اقدام ، دولت انگلیس اکنون در مجموع شش معامله از این قبیل را به عنوان مسابقه برای عکس های نجات بخش زندگی گرم می کند.

جانسون و جانسون گفتند که واحد دارویی Janssen Pharmaica واکسن کاندیدای خود را با فروش اولیه 30 میلیون دوز به صورت غیر انتفاعی برای استفاده در موارد اضطراری در اختیار دولت انگلیس قرار خواهد داد.

به گفته نوواکس ، انگلیس برای یک کارآزمایی بالینی مرحله 3 ، 60 میلیون دوز از کاندید واکسن کروناویروس خریداری خواهد کرد.

رویترز گفت ، آخرین توافق نامه ها تعداد کل دوزهای انگلیس را برای 366 میلیون نفر برای جمعیت 66 میلیون نفری تضمین می کند. با ادامه این بیماری همه گیر ، بریتانیا و ایالات متحده در حال پیشبرد مسابقات جهانی برای معامله با داروهای سازنده واکسن هستند و هر کدام از این معاملات تاکنون شش معاملات انجام شده است.

اخبار مرتبط  کنسول چین در میان اتهامات جاسوسی و دستور بسته شدن کنسولگری هیوستون خواستار اثبات است - RT World News
همچنین در rt.com
توسعه دهنده روسی اولین واکسن Covid-19 در جهان می گوید حداقل در دو سال از ویروس قاتل محافظت می کندروز سه شنبه ، روسیه نخستین کشوری شد که تأیید نظارتی واکسن Covid-19 با نام “Sputnik V” را صادر کرد ، و تعدادی از کشورها قبلاً علاقه خود را به خرید آن اعلام کرده و اعلام کردند که قصد دارند آزمایش های بالینی را انجام دهند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *