افراد ترنسجندر و “متنوع جنسیتی” شش برابر بیشتر از افراد مبتلا به بیماری اوتیسم ، احتمالاً بالاتر تشخیص داده می شوند – مطالعه – RT World News

یک مطالعه بزرگ جدید نشان داده است که بزرگسالان ترنسجندر و “متنوع از نظر جنسیتی” شش برابر بیشتر از افراد عادی مبتلا به بیماری اوتیسم هستند.

تحقیقات جدید دانشمندان در مرکز تحقیقات اوتیسم دانشگاه کمبریج از بیش از 600000 نفر داده گرفته و یافته های قبلی را از مطالعات در مقیاس کوچکتر با ماهیت مشابه تأیید کرده است.

آنها پنج مجموعه داده مختلف را جمع كردند كه در آن شركت كنندگان اطلاعات كاملي در مورد هويت جنسيتي ، تشخيص اوتيسم و هر يك از بيماري هاي مرتبط با سلامت روان از جمله افسردگي ، اسكيزوفرني ، اختلال بيش فعالي كمبود توجه (ADHD) و اختلال وسواسي اجباري ارائه دادند. (OCD)

در هر پنج مجموعه داده ، افراد ترنسجندر سه تا شش برابر بیشتر از افراد غیر ترانس یا غیرجنسی متنوع مبتلا به اوتیسم تشخیص داده شده بودند.
همچنین در rt.com
“منظور شما زنان است؟” مردم برای گزارش دستورالعمل های پزشکی برای “افراد با دهانه رحم” به CNN می گریزند.از آنجا که اوتیسم معمولاً تحت تشخیص قرار نمی گیرد ، احتمالاً رقم واقعی بسیار بیشتر است. تخمین زده می شود که 1.1 درصد از جمعیت انگلستان در طیف اوتیسم قرار دارند و این نشان می دهد که تا نه درصد از بزرگسالان متولد شده و متنوع از نظر جنسیتی نیز ممکن است اوتیسم باشند.

همچنین مشخص شد که افراد transgender بیش از دو برابر افسردگی تشخیص داده می شوند. آنها همچنین از نظر ویژگی های غیر بالینی اوتیسم ، فارغ از تشخیص بیماری اوتیسم ، از نظر ویژگی های اوتیسم نمره بالاتری کسب کردند.

اخبار مرتبط  ایران پس از حادثه اعلام نشده ، سایت هسته ای نطنز را به روز می کند ، خسارت قابل توجهی را به همراه دارد - RT World News

“این یافته با استفاده از مجموعه داده های بزرگ ، تأیید می کند که همبستگی بین اوتیسم بودن و تراجنسیتی بودن و متنوع بودن جنسیت قوی است.” دکتر وارون واریر ، که رهبری این مطالعه را بر عهده داشت ، گفت. دکتر واریر تأکید کرد که همزمان بودن اوتیسم و ​​transgenderism لزوماً نشانگر رابطه علی نیست.

این تحقیق واکنشی چشمگیر در رسانه های اجتماعی برانگیخت. برخی از زبان مورد استفاده نویسندگان این تحقیق سوال کردند و ادعا كردند كه این موضوع بحث برانگیز ، مواد غذایی توپ برای جنگجویان بیدار آنلاین است. دیگران تجربیات و بینش های خود را در مورد ارتباط احتمالی طیف اوتیسم و ​​تراریخته گرایی به اشتراک گذاشتند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *