افسر پلیس اسرائیل با ضربات شدید به ضرب و شتم معترضین در “دفاع از خود” پرداخت ، وزارت کشور تحقیقات را آغاز کرد (VIDEO) – RT World News

یک افسر ارشد پلیس اسرائیل پس از فیلمبرداری شدید مردم در اعتراضات گسترده در بیت المقدس ، در آب داغ قرار دارد. اما این افسر ادعا می کند که از معترضین رقیب دفاع می کند.

وزارت دادگستری راه اندازی شد تحقیق درباره رفتار رئیس پلیس ناحیه اورشلیم ، نیسو گوئتا ، روز یکشنبه.

این افسر بلندپایه در یک تظاهرات علیه نخست وزیر بنیامین نتانیاهو به ضرب گلوله و پرتاب معترضین به زمین فیلمبرداری شد.

در حالی که فیلم های موجود به طور قطعی نشان نمی دهد که دقیقا چه چیزی باعث خشونت افسر شده است ، وی ادعا کرد که معترضین به وی حمله کردند و او فقط از خود دفاع می کند.

اعتراضات گسترده ، که به نهمین هفته متوالی وارد شده است ، به نظر می رسد که بطور ویژه یک شبه خشن بوده است. حدود 30 نفر در اورشلیم بازداشت شدند ، و نیروی انتظامی گفت که چندین افسر زخمی شدند.

حدود 10،000 نفر روز شنبه شب در خیابانهای بیت المقدس برخورد کردند و در خارج از محل سکونت رسمی نتانیاهو جمع شدند و سعی کردند چندین تقاطع را مسدود کنند. در حالی که ادعای فساد نتانیاهو ، که سالها درگیر چندین تحقیقات پرمخاطره بوده است ، همچنان در کانون اعتراضات قرار دارد ، ناآرامی ها بیشتر به دلیل موضوعات دیگری که کشور را گرفتار می کند ، دامن زده می شوند.

اخبار مرتبط  پلیس WATCH به دلیل وقوع درگیری در اعتراض کارگران بهداشتی پاریس ، پرستار Covid-19 را به طرز وحشیانه ای بازداشت - RT World News
همچنین در rt.com
ده ها نفر در اعتراضات هرج و مرج ضد ضد نتانیاهو در اورشلیم دستگیر شدند (VIDEOS، عکس)معترضین عصبانیت خود را از وضعیت اقتصادی اسرائیل ابراز کردند که با افزایش بیکاری در 20 درصد اخیر اخیر در رکود عمیق قرار دارد.

یکی دیگر از موضوعات داغ ، رسیدگی دولت به بحران coronavirus است. این هفته ، تعداد کل پرونده های Covid-19 به بیش از 100،000 رسیده است – مسلماً تعداد بسیار زیادی برای یک ملت 9 میلیون نفری است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *