افسر پلیس هند در حمله ستیزه جویان به منطقه کشمیر کشته و یک زخمی دیگر – مسئولان – RT World News

در حمله ستیزه جویان در جامو و کشمیر ، یک افسر پلیس کشته و یک نفر دیگر نیز به شدت زخمی شده است ، زیرا هند و پاکستان با وجود هر یک از جنگ های Covid-19 درگیر درگیری های مرزی شدید هستند.

به گفته روزنامه تایمز هند ، یک افسر پلیس در حمله به منطقه کیشتوار منطقه مورد مناقشه کشته شد.

بنا بر گزارش ها ، این حادثه در یك روستای دورافتاده داچان اتفاق افتاد ، هنگامی كه شبه نظامیان در محل وظیفه آتش به سمت سازمانهای اطلاعات جغرافیایی باز كردند. مهاجمان سپس با دو تفنگ از صحنه فرار کردند. تقویت نیروهای پلیس به منطقه برای ردیابی شبه نظامیان فرستاده شده است.

این حمله پس از گلوله باران در مرز هند و پاکستان پس از کشته شدن سه غیرنظامی هندی و زخمی شدن دو پاکستانی روز یکشنبه انجام شد. نیروها در حال تبادل آتش در سراسر خط کنترل (LoC) هستند که منطقه مورد مناقشه کشمیر را تقسیم می کند.

اخبار مرتبط  لغزش فرویدی؟ NYT درباره توافق صربستان و کوزوو به دروغ می گوید این رهبر صرب بود که به جرم جنایات جنگی متهم شد - RT World News

وزارت امور خارجه پاکستان در پی کشته شدگان غیرنظامیان ، اتهامات هند را به قتل رساند.

هر دو طرف یکدیگر را صدها نقض آتش بس در ماه مارس متهم کرده اند ، در حالی که مقامات ارتش هند ادعا می کنند آخرین فعالیت مرزی ، پوششی است که به شبه نظامیان تحت حمایت پاکستان اجازه می دهد تا به کشمیر هند نفوذ کنند در حالی که برخی از سربازان برای اجرای اردوگاه های بهداشتی برای نبرد با کووید-19 کمک می کنند. ویروس.
همچنین در rt.com
پزشکان TAKEN HOSTAGE در کشمیر پس از تلاش برای غربالگری مرد برای Covid-19 بد می روندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *