افلاطون آن را صدا زد! زمین کاملاً از مکعب ها ساخته شده است … حداقل به طور متوسط ​​- RT World News

افلاطون حدس می زد که جهان از اشکال هندسی خاص و برای زمین که مکعب ها تشکیل شده است. اگرچه ممکن است مسخره به نظر برسد ، تیمی از محققان دریافتند که فیلسوف یونان باستان به چیزی روی آورده است.

تیمی از متخصصان ریاضی ، زمین شناسی و فیزیک می خواستند بدانند وقتی سنگها به قطعات شکسته شوند اشکال باقی می ماند. آنها به طرز حیرت انگیزی دریافتند که شکل متوسط ​​سنگ ها روی زمین یک مکعب است.

با شروع آزمایشات نظری ، آنها دریافتند که وقتی یک شکل سه بعدی به دو شکسته می شود و قطعات حاصل مجددا شکسته می شوند ، به معنای متوسط ​​، شکل قطعاتی که روی آن مانده است یک مکعب است. شگفت آور است كه دانشمندان دریافتند كه این تئوری فرآیندهای زمین شناسی را در سراسر منظومه شمسی متحد می كند.

“معلوم است که برداشت افلاطون درباره عنصری که زمین از مکعب ها ساخته می شود ، به معنای واقعی کلمه ، مدل متوسط ​​آماری برای زمین واقعی است. و این فقط ذهن می کند ، “ داگلاس جروماک ، ژئوفیزیکدان دانشگاه پنسیلوانیا و یکی از محققان گفت:

افلاطون به هندسه علاقه مند بود ، معروف به موسسه تحقیقاتی خود با این کتیبه: “اجازه ندهید هیچ کس از هندسه نادان به اینجا وارد شود.” محققان از خود سؤال می كنند كه آیا این علاقه به او بینش عمیقی از ماهیت زمین كه هزاران سال پنهان مانده است ، داده است.

اخبار مرتبط  کلیسای آرژانتین به یک نوار تبدیل شد و کشیشانی را به پیشخدمت تبدیل کردند تا در اعتراض به اقدامات قفل کننده کوروی ویروس - RT World News

“یک مورد ما در گروه ما این است که ، احتمالاً ، افلاطون به رخنمون سنگ نگاه کرد و پس از پردازش یا تجزیه و تحلیل تصویر به طور ناخودآگاه در ذهن خود ، او حدس زد که شکل متوسط ​​چیزی شبیه به یک مکعب است.” جرولماک افزود.
همچنین در rt.com
FROZEN آجرهای لگو ممکن است پیوندی در تکامل رایانه های کوانتومی نداشته باشند (VIDEO)برای آزمایش تئوری های خود در دنیای واقعی ، تیم هزاران سنگ از هر شکل ، اندازه و گونه های مختلف را اندازه گیری کرد. شگفت آور ، بدون توجه به اینكه سنگ از كجا آمده یا آنچه را كه از آن عبور كرده بود ، معدل مکعب را نگه داشت.

دانشمندان گفتند كه كشف اینكه یك قاعده ی بنیادی اساسی در طبیعت توسط هزاره توسط فیلسوف باستانی تحویل داده شده است “تجربه شدید اما رضایت بخش”.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *