اقتصاددان آکسفورد از سالمندان می خواهد “مالیات کرونا” بپردازند – RT World News

افراد مسن قبلاً به سختی در معرض بیماری همه گیر کرونا قرار گرفتند ، اما یک اقتصاددان آکسفورد فکر می کند که برای سهولت بار اقتصادی بر روی جوانان ، باید دست به کار شوند. از آن زمان او به “شرك كردن به افراد آسیب پذیر” متهم شده است.

“جوانان کمترین بهره را از اقدامات قفل قفل می گیرند ، زیرا آنها نسبت به ویروس کمتر مستعد هستند.” اقتصاددان و استاد جان-امانوئل دو نوو روز پنجشنبه به کانال خبری بلژیک VRT گفت. “نسل بزرگتر باید بدانند که جوانان در حال فدا کردن خود هستند ، هم از نظر اقتصادی و هم از نظر بهداشت روان.”

حتی 41 امتیاز ، استاد 41 ساله آکسفورد – که ریاست دانشگاه معتبر “مرکز تحقیقات بهزیستی” را دارد – برای سالمندان مالیاتی پیشنهاد می کند ، احتمالاً مبلغی یکبار پرداخت می کند. با این حال ، وی اشاره نکرد که از چه سن و سالی شروع به پرداخت مالیات خود می کند یا در مورد سالمندانی که نمی توانند چنین مالیاتی را بپردازند چه کنند.
همچنین در rt.com
بهداشت پنسیلوانیا پس از انتقال مادر خود ، از خانه سالمندان در هنگام اعزام بیماران مبتلا به Covid-19 بیمار به درون آنها آتش می گیردمشکلات اقتصادی و بهداشت روانی که توسط Ne Neve برجسته شده است واقعی است. از آنجایی که دولت های جهان در تلاشند تا وثیقه های اقتصادی خود را نجات دهند ، انتظار می رود که نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی بلژیک امسال به همراه قبرس ، فرانسه ، پرتغال و اسپانیا 100 درصد از مرز عبور کند. طبق یک تخمین ، پیش بینی می شود بیکاری در اروپا در ماه های آینده دو برابر شود ، در حالی که اداره بهداشت روانی سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه هشدار داده است از ظهور بیماری های روانی در نتیجه اقدامات همه گیر و قفل.

اخبار مرتبط  هزاران نفر در حمایت از حریف لوکاشنکو پیش از انتخابات ریاست جمهوری ، در مینسکو حضور پیدا کردند - RT World News

با این حال ، از نظر بهداشتی ، سالمندان به طور نامتناسب بر دوش بیماری مرگبار قرار گرفته اند. از ماه گذشته ، خانه های سالمندان تقریبا نیمی از مرگ و میر ناشی از عروق کرونوس در بلژیک را تشکیل می داد. ارقام مشابهی در ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه و ایرلند گزارش شده است.
همچنین در rt.com
بلژیک از روز دوشنبه تا حدودی مدارس ، بازارها ، موزه ها و باغ وحش ها را بازگشایی خواهد کرددر برخی از کشورهای اروپایی ، از جمله ایتالیا و ایرلند ، افراد بالای 60 سال بیش از 90 درصد از مرگ و میر Covid-19 را تشکیل می دهند.

با توجه به این واقعیت واضح ، دولت ها در صورت تلاش برای پرداخت مالیات بر افراد سالخورده ، احتمالاً با آن دسته از اخراج های سیاسی روبرو خواهند شد ، همانطور که دو نو پیشنهاد می کند که آنها باید.

این اقتصاددان بلژیکی به اتهام آنلاین متهم شد “قربانی” قدیمی ، با یک نظر تخته سنگ او به خاطر پیشنهاد چنین پیشنهادی “در کشوری که بالاترین میزان مالیات ها و بازنشستگی ها پایین ترین است.”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *