الون ماسک برای پذیرش پیشنهاد همکاری از آژانس فضایی روسیه به روسی توییت می کند – RT World News

الون مسک ، که کمپانی SpaceX به تازگی اولین پرواز خود را به مدار انجام داده است ، در پاسخ به تبریک های Roscosmos گفت که او آماده همکاری با روسیه است تا فضا را بیشتر کشف کند. و در کمال تعجب ، او این کار را به زبان روسی انجام داد.

“متشکرم ، آقا ، هکتار. ما امیدواریم که به یک همکاری بلندمدت سودمند و مرفه برسیم. “ میلیاردر فناوری نوشت.

این پیام در پاسخ به صدای توئیت رئیس Roscosmos ، دیمیتری روگوزین که در آن – به زبان انگلیسی – وی به همتای خود ناسا ، جیم بریدنشتین ، تبریک گفت ، موفقیت آمیز را آغاز کرد و از وی خواست که انتقال خود را “سلام صمیمانه” به الون مشک

اما ظاهراً به کمک مدیر ناسا نیازی نبود. موسک که یک کاربر فعال توییتر است ، توییت خود را پیدا کرد و سریعاً به روسی به آن پاسخ داد ، و باعث بازخورد مثبت برخی کاربران توییتر روسیه شد.

پرتاب موفقیت آمیز SpaceX یک گام بزرگ به جلو در پروژه رویای موسک است ، که امیدوار است روزی شاهد موشک های قابل استفاده مجدد باشد که هم افراد و هم محموله ها را به مدار زمین و همچنین ماه و فراتر از آن منتقل می کنند.

اخبار مرتبط  ترامپ فکر می کند همه چیز را که ماکرون لمس می کند "به حالت ** تبدیل می شود" - RT World News

علاوه بر این ، این ناسا را ​​قادر ساخت تا برای اولین بار در مدت نه سال ، فضانوردان خود را به فضا تحویل دهد ، زیرا پیش از این مجبور بود به صنایع دستی سایوز روسی اعتماد کند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *