الون مسک شورش های آنلاین را با جدیت درباره سرنگونی اوو مورالس بولیوی آغاز کرد – RT World News

مدیر عامل شرکت تسلا و SpaceX ، الون مسک ، طوفان توئیتر را برانگیخته است پس از اینکه ظاهراً اظهار داشت که وی هیچ اعتراضی برای انجام عملیات تغییر رژیم به نفع شرکت خود ندارد. اما برخی معتقدند که مشک آشکارا شوخی می کند.

این اظهارات تحریک آمیز پس از آن صورت گرفت که تاجر میلیاردر پیشنهاد کرد که لایحه محرک دولت دیگری برای کمک به تقویت اقتصاد متزلزل آمریکا خواهد بود “به نفع مردم نباشد.”

یکی از مفسران بدون چشم انداز اخراج شد: “می دانید چه چیزی به نفع مردم نبود؟ دولت آمریكا كه علیه اوو مورالس در بولیوی كودتا را ترتیب داده است ، بنابراین شما می توانید لیتیوم را در آنجا بدست آورید. “

مسك ، ظاهراً از اتهام ناخوشايند ، پاسخ داد: ما هرکسی که می خواهیم کودتا خواهیم کرد! با آن مقابله کنید. “ وی در ادامه توئیت مدعی شد که تسلا لیتیوم خود را از استرالیا دریافت می کند.

این پست باعث ایجاد همه گیر توییتر شد. روزنامه نگار ، مکس بلومنتال ادعا کرد که صدای جیر جیر غیرمجاز موسک است “عملاً اعتبار كودتای لیتیوم بولیوی را می گیرد.”

دیگران شرح داده شده مشكل موسك است “نافذ” و “قاتل و بی رحمانه” ، حتی به عنوان آنها تصدیق کرد خود “طراوت شفاف”

هرچند همه اظهارات مدیرعامل تسلا را به ارزش چهره نگرفتند. برخی از ناظران معتقدند که مشک آشکارا شوخی می کند ، حتی اگر شوخی او از طعم و مزه ضعیف باشد.

اخبار مرتبط  قیمت اقامت آمریکا؟ ترامپ می گوید که او نمی خواهد ناتو را ترک کند اما هزینه 2 درصد متحدین متحدین بسیار کمی است - RT World News

وی گفت: “من می گویم این شوخی است ، اما واقعاً بد است. مردم بی گناه هنگامی که کودتاهای نظامی با حمایت ایالات متحده اتفاق می افتد رنج می برند. شما نور آن رنج را روشن می کنید ، “ خواندن یکی پاسخ.

رئیس جمهور پیشین بولیوی ، اوو مورالس ، به دلیل اتهامات کلاهبرداری در انتخابات ، نوامبر گذشته استعفا داد و از کشور فرار کرد. وی در مصاحبه با RT ، وقایع را نام برد “کودتا” با هدف نصب یک رهبر راستگرا که ذخایر لیتیوم بولیوی – که یکی از بزرگترین در جهان است – به بهره برداری از صنعت باز می شود.
همچنین در rt.com
رئیس جمهور برکنار شده مورالس به RT گفت: کودتای بولیوی همه چیز در مورد لیتیوم بود و OAS دست در آن داشت.در اوایل نوامبر سال 2019 ، بولیوی یک پروژه عظیم لیتیوم را با شرکت آلمانی ACI Systems Alemania (ACISA) محاصره کرد. اگرچه درست است که تسلا لیتیوم را از استرالیا دریافت می کند ، اما گفته می شود که یکی از مشتری های ACISA نیز هست.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *